Наталія Мустакаєва | Complex

Наталія Мустакаєва

Наталія Мустакаєва

Відділ логістики

Вона знає, як там справи на митниці

Знайомтеся, Наталія Мустакаєва — відповідає за логістику в Complex-V. Так ось, ця чарiвна дівчина замовляє і привозить нам все обладнання для продажу та інсталяції: звук, світло, LED екрани і далі.

Як довго ти працюєш в компанії?

— Вже 3 роки. Спочатку я пропрацювала 2,5 роки, а потім покинула компанію на 3 місяці. Звісно, я повернулася в нашу дружну сім’ю.

Була в декретi, так?

— Аха, ні. Пішла працювати в іншу компанію, але… Потім скучила за атмосферою Комплекс-В. Так-так, тут працюють класні люди. Серйозно, у нас дуже крута команда, яка злагоджено працює на результат. А вам знайомо? Коли відчуваєш себе не як на роботі, а як вдома. У колі друзів і однодумців. От чесно, я повернулася і не пошкодувала.

До роботи в Комплекс-В також була логістом?

— Так. А взагалі за професією я викладач англійської, іспанської та зарубіжної літератури. Закінчила лінгвістичний університет. Але, як і у багатьох, за професією пропрацювала недовго. Всього 1,5 року після студентства. А потім потрапила в логістику і закрутилося.

Яке було твоє перше місце роботи логістом?

— Авіакомпанія, яка працює в країнах Африки і обслуговує українські вертольоти. Прикольно, правда? А взагалі це місце мені запропонували несподівано. Сказали, що якщо мені сподобається, значить логістика — на 100% моє. Так воно і сталося.

А чим саме ти займалася в авіакомпанії?

— Поставками всіх-всіх запчастин для вертольотів. Не зовсім робота для дівчини, так? Але це був цікавий досвід.

Що найскладніше в твоїй роботі?

— Вчасно все привезти. Та так, щоб не підвести компанію та її клієнтів. Як ви знаєте, все обладнання ми привозимо з Європи. Мінуси? На кордоні часто проводять огляди i задають дуже багато запитань. Звичайно, що це круто ускладнює завдання виконати замовлення й не зірвати дедлайни. Тому мені доводиться особисто виїжджати на митницю, щоб все розрулити.

А були курйозні ситуації з митницею?

— А як же. Осьо з останнього:
Ми возимо сучасну акустику в якій вбудований Wi-Fi і Bluetooth. Звичайно ж, ми давно відійшли від олдскулу. Наприклад, коли були вбудовані радіоприймачі і був всього один динамік.

Як-то інспектора митниці вирішили пошукати в наших сучасних гучномовцях вбудовані радіоприймачі. Я їм довго пояснювала, що це вже минуле століття. Що ми давно возимо тільки сучасне обладнання. Переконати їх так і не вийшло.

А чому вони були так зацікавлені їх знайти?

— Бо кожен товар має певний відсоток мита, яку ми платимо державі за оформлення. У нас це близько 10%. А ось інспектора вирішили, що якщо знайдуть приймачі, то зможуть з нас вимагати 25%. Так-так, вони мають всі законні підстави на це. У підсумку, нам довелося відкривати всi коробки. Діставати товар і демонструвати його. Результат? Все добре. Витратили купу часу, але прорвалися.

А чим займаєшся поза роботою?

— Дуже люблю танцювати. На жаль, не завжди є вільний час або компанія, але… Коли ми вибираємося на корпоративи або тім-білдінги, я перша, хто починає танцювати