Фонове озвучення ресторанів - Bose, Audac, Void | Complex

Фонове озвучення ресторанів

Кожен ресторан прагне створити свій неповторний та індивідуальний стиль, який залишить приємні й незабутні спогади в пам’яті відвідувачів. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим у тому, що вони захочуть відвідати ресторан ще не один раз.
Давно доведено, що саме музика здатна створити відчуття комфорту, теплоти та бажання насолодитися цим приємним моментом довше. Тому однією з умов висококласного закладу є якісне фонове озвучення ресторану.
Звук для ресторану повинен бути таким же вишуканим, як і страви, що подаються в ньому. Якісна передача всіх частот звукового діапазону без спотворень має дотримуватися незалежно від того, де стоїть столик – чи  посередині загального залу, чи у затишному куточку або в окремому кабінеті.

Вимоги до акустичної системи для ресторану

Чарівні звуки музики, що підтримують бажання відвідувача ресторану насолоджуватися ними та навколишнім оточенням якомога довше, здатна забезпечити тільки професійна акустична система для ресторану.
Щоб не псувати зовнішній вигляд інтер’єру, створений дизайнером в певному стилі, вся акустика для озвучення ресторану звичайно монтується «прихованим» способом.
У тому випадку, якщо в залі передбачений майданчик (сцена) для виступу музикантів (оркестру), звукова апаратура для них встановлюється безпосередньо на сцені.

Особливості установки звуку для ресторану

Кожен ресторан має свою особливість, свою «родзинку». У одного це високі стелі з величезними люстрами, в іншого – безліч гарно прибраних колон в залі, у третього – пишно декоровані стіни, з розвішеними по них картинами та статуями по кутах.
І у кожного залу свої акустичні характеристики, які часто дуже далекі від ідеальних. Адже будь-яка перешкода на шляху проходження звуку, будь-яка завада, вносить спотворення і псує загальну картину. Як же тоді створити якісний фоновий звук в ресторані?
Фахівці компанії Комплекс-В мають багатий досвід по встановленню звуку в ресторан. На їхньому рахунку десятки вдалих рішень, якими можна пишатися. Створивши 3D модель приміщення, а потім, виконавши акустичний розрахунок, інженери компанії отримують відповіді на такі важливі питання:

  • скільки та якого типу гучномовців треба;
  • в яких місцях необхідно встановити гучномовці;
  •  якою має бути спрямованість (кути нахилу) гучномовців.

В результаті цієї копіткої роботи, в практично будь-якому приміщенні, яким би складним в акустичному плані воно не було, компанія Комплекс-В отримує відмінний результат, а відвідувачі ресторану – задоволення!