Озвучення для аеропортів - Bose, Audac, Void | Complex

Озвучення для аеропортів

Варто вимовити слово «аеропорт», і в нашій уяві постає грандіозна споруда зі скла і бетону, покрівля якої губиться десь у височині. Красиво, легко і монументально.

Але, саме великі, іноді просто гігантські, розміри сучасних аеропортів викликають чималі труднощі при виконанні фонового озвучення для аеропорту.

Тисячі голосів пасажирів, що відбувають або вже прилетіли, створюють постійний неймовірний шум, здатний заглушити все навколо. І в таких непростих обставинах дуже важливо, щоб кожен пасажир міг почути оголошення диктора, що транслюється по аеропорту. Це можуть бути повідомлення про зміни часу вильоту або прибуття якихось рейсів, оголошення, що стосуються втрати багажу, або повідомлення про надзвичайну ситуацію, наприклад, необхідність термінової евакуації.

Особливості озвучення для аеропорту

Великі аеропорти функціонують цілодобово. А це означає, що звукове обладнання повинно бути пристосоване до багатогодинної безперервної роботи. А на це здатне тільки високоякісне професійне обладнання провідних світових виробників. А з огляду на важливість безперервної роботи цього обладнання, бажано також мати резервну систему, яка підстрахує у випадку непередбаченого збою.

Величезні розміри будівлі аеропорту вимагають прокладки кілометрів кабельних мереж, без яких робота акустичних систем неможлива. Складнощі при встановленні звуку для аеропорту представляють і височенні стелі. Адже частина кабельних ліній і гучномовців буде потрібно встановити вгорі під стелею (склепінням).

Як встановити якісний звук для аеропорту

Величезні розміри аеропорту становлять труднощі не тільки для монтажу звукового обладнання. В акустичному плані такі приміщення часом дуже недосконалі, що вимагає прийняття особливих заходів для забезпечення необхідної якості звучання. Створивши 3D модель приміщення, а потім, виконавши на її основі акустичний розрахунок, інженери компанії Комплекс-В отримують всі необхідні дані для отримання якісного звуку для аеропорту. Величезною перевагою цього методу є можливість оцінки якості звучання в будь-якій точці приміщення ще до виконання монтажних робіт по установці акустичного обладнання.