Проектуємо комплексні системи освітлення | Complex V

Проектуємо комплексні системи освітлення

На основі світлотехнічних розрахунків з побудовою реальної моделі об’єкта, що дозволяєзабезпечити демонстрацію нормованих світлотехнічних параметрів і створення відео-візуальних матеріалів; це дає чітке уявлення про якість проектованого освітлення.

Архітектурне освітлення

  • Before-
    After-
    Після До цього

Архітектурне освітлення фасадів будівель і споруд, пам’яток архітектури та культурної спадщини
Створюйте незабутні спогади за допомогою архітектурного освітлення.

Нехай мешканці та гості міста залишать незабутні враження про Ваш об’єкті, за рахунок створення захоплюючих і надихаючих світлових образів. І через деякий час Ви помітите як ваше освітлення допомогло стати місту більш яскравим і привабливим місцем для роботи і розваг.

Всі проектні та передпроектні рішення виконуються на підставі спеціально розробленої концепції архітектурного освітлення. Дана інформація може надаватися у вигляді візуалізації і / або відеовізуалізаціі, що допоможе забезпечити чітке уявлення Замовника про якість проектованого освітлення.

Ландшафтне освітлення

Ландшафтне освітлення від компанії «Комплекс-В.» Є одним з найбільш зручних способів прикрасити територію і додати безпеки для оточуючих. Наш підхід до ландшафтного висвітлення Ми допоможемо вам правильно підібрати світлотехнічне обладнання, яке представить елементи садово-паркового мистецтва в новому «світлі».

Надасть вашій території м’яке світіння в вечірній час, зробить її більш привабливою для Ваших гостей з новими акцентами освітлення, відмінними від денних, допоможе насолодитися проведенням часу в патіо, навіть після заходу сонця, спостерігати за грою світла в фонтані при нічних сутінках.

Зовнішнє освітлення

Зовнішнє освітлення доріг, магістралей, прибудинкових територій, відкритих міських просторів, паркінгів, парків, скверів.

Ми віримо в розвиток інноваційних зовнішніх енергоефективних світлових рішень, які вдосконалюють і покращують якість життя людей. Ми пропонуємо світлотехнічні системи, які підвищують благоустрій та взаємодія нашої зовнішньої середовища, а також пам’ятаємо про нашу соціальну відповідальність і необхідність збереження нашої планети.

Наші рішення зовнішнього освітлення дадуть Вам незліченні творчі можливості поглянути на освітлення по новому, що дозволить підтримувати жваву нічну життя, створять у людей почуття безпеки і комфорту.

Всі наші проектні та передпроектні рішення ґрунтуються на світлотехнічному розрахунку, виконаному в спеціалізованій програмному середовищі, яке забезпечує демонстрацію нормованих світлотехнічних параметрів і вибір оптимального світлотехнічного обладнання, що повністю відповідатиме міжнародним стандартам і вимогам. Надана інформація забезпечить чітке уявлення Замовника про якість проектованого освітлення і дасть можливість оцінити остаточний результат ще до реалізації проекту.

Промислове освітлення

Постійне висвітлення на кожному квадратному метрі Вашого приміщення несе неймовірні експлуатаційні витрати. Світло там де він необхідний! Тьмяне світло на другорядних поверхнях і максимальний рівень світла – на робочих поверхнях.

Ви економите гроші, і забезпечуєте своїх колег світлом тільки там де це необхідно.

Спортивне освітлення

Освітлення стадіонів, багатофункціональних спортивних комплексів, критих спортивних комплексів, відкритих спортивних майданчиків.

Наші фахівці мають досвід реалізації проектів високої складності, створення гостинної атмосфери і хорошої видимості, що дозволяє підвищити видовищність спортивних змагань і тримати вболівальників у вирі подій, забезпечувати якісну телевізійну картинку і нормовані рівні освітленості. Відповідати міжнародним стандартам і вимогам, а також нормативним документам і регламенту відповідних Федерацій і Асоціацій.

Всі наші проектні та передпроектні рішення ґрунтуються на світлотехнічному розрахунку, виконаному в спеціалізованій програмному середовищі, який забезпечує демонстрацію нормованих світлотехнічних параметрів і вибір оптимального світлотехнічного обладнання.

Надана інформація забезпечить чітке уявлення Замовника про якість проектованого освітлення і дасть можливість оцінити остаточний результат ще до реалізації проекту.

Правила світла в ресторані

Історично в ресторанному бізнесі величезна увага приділяється створенню правильної атмосфери – найчастіше люди приходять до закладів, щоб не просто поїсти, а й щоб поспілкуватися. Саме тому ресторани працюють над зниженням рівня шуму – комфортно спілкуватися, в ситуації, коли співрозмовникам доводиться кричати, просто неможливо.

Добре підібране освітлення здатне створити у відвідувачів закладу гарний настрій. При цьому важливо, щоб світло відповідав часу дня, в яке відбувається прийом їжі, і самому типу трапези. Ось які на цей рахунок є правила:

Наприклад, під час сніданку повинно бути багато світла, щоб гості могли легко читати свої ранкові газети.
В обід ресторани швидкого харчування встановлюють не надто темне помірне освітлення – воно сприяє тому, щоб клієнти не засиджувалися надовго.

Таким чином наша компанія допоможе підібрати для вас оптимальний освітлювальний комплект. Так само ми робимо проект з світло технічним розрахунком для досягнення правильного балансу освітлення.