Проектуємо комплексні системи освітлення | Complex

Проектуємо комплексні системи освітлення

Важко уявити сучасне життя без барвистого і яскравого освітлення. Якщо поглянути на нічне місто з висоти пташиного польоту, то погляду відкриються нескінченні розсипи вогнів всіх кольорів веселки.

Якщо ж просто вийти на вечірню або нічну вулицю великого міста, то мільярди зірок на небі просто загубляться серед яскравих вогнів на вітринах великих магазинів, блискучої ілюмінації велетенських торгово-розважальних центрів, величного підсвічування історичних пам’яток і сліпучих прожекторів величезних спортивних арен.

Особливості архітектурного освітлення

  • Before-
    After-
    Після До цього

 

Навколишній світ прагне до гармонії та краси. І саме архітектурне освітлення покликане підкреслити та звернути нашу увагу на величну красу старовинних храмів, костьолів і історичних будівель, на строгі та лаконічні лінії сучасних хмарочосів, витончені та повітряні силуети мостів, яскраві кольори ТРЦ. Будь-яка будівля або споруда набуває свій індивідуальний і незабутній образ завдяки правильному архітектурному освітленню, стає красивішою і привабливішою.
Головне, і це, мабуть, найскладніше – створити таку світлову композицію, таку гру барв, світла і тіні, яка буде відповідати стилю архітектурної споруди та гармонійно вписуватися в навколишній світ, створюючи з ним єдине і нерозривне ціле.

Подібне завдання виконує ландшафтне освітлення. Тільки в цьому випадку підкреслюється натуральна краса природи. Завдяки майстерно поставленим ландшафтним світильникам, що акцентують увагу на певних деталях, на які навіть не звернеш уваги у світлий час доби, створюється своя певна атмосфера. Залежно від композиції ландшафтне освітлення може створювати різний настрій – від почуття величі природи до романтично закоханого.
Компанія Комплекс-В створила не одну оригінальну композицію, що тішить і зачаровує грою світла погляд киян і гостей столиці України.

Освітлення магазинів і ТРЦ

На відміну від зовнішнього освітлення (архітектурного та ландшафтного) освітлення ТРЦ і магазинів покликане виконувати інше завдання. Це створення атмосфери свята та емоційного підйому, що стимулює бажання здійснювати покупки.

У великих ТРЦ кожен куточок, навіть самий дальній, завдяки правильно виставленому освітленню торговельних приміщень, повинен мати якусь привабливість і таємничість. Завдяки цьому почуттю ноги покупця самі принесуть його туди, щоб задовольнити свою цікавість. А це вже крок до здійснення покупок.

Велике значення мають правильно підібрані світильники для торговельних залів, що висвітлюють стелажі та полиці з товаром, торгові майданчики, якщо товар, що продається, габаритний та важкий. Світло повинно бути досить яскравим, щоб було можна добре розглянути товар, що купується, але водночас м’яким, щоб не засліплювати очі.

Освітлення для ресторанів і кафе

Ніщо не створює такого настрою, як правильно підібрані світильники для ресторану або кафе. М’яке, тепле і розсіяне світло над столиком, як за помахом чарівної палички, відокремлює його від іншого світу, занурюючи у свою власну атмосферу. Якщо за столом зібралися друзі або рідні та близькі – це може бути атмосфера веселощів і радості від зустрічі та спілкування. Якщо ж усамітнилися закохані – м’яке світло занурить їх в атмосферу ніжності та любові.

Ось чому, правильно підібране освітлення для кафе, бару чи ресторану має величезне значення.
Наприклад, якщо бар служить місцем зустрічі байкерів, то стиль освітлення буде одним, якщо для музикантів і художників, то зовсім іншим.

Особливості промислового освітлення

Говорячи про освітлення заводів і фабрик, а це може бути як освітлення для цехів, так і складських приміщень, слід наголосити на необхідність дотримання енергоефективності.
Також освітлення робочих місць і виробничих площ має відповідати певним нормам.
Компанія Комплекс-В виконує промислове освітлення відповідно до проєктної документації та вимог стандартів.

Ми віримо в розвиток інноваційних зовнішніх енергоефективних світлових рішень, які вдосконалюють і покращують якість життя людей. Ми пропонуємо світлотехнічні системи, які підвищують благоустрій та взаємодія нашої зовнішньої середовища, а також пам’ятаємо про нашу соціальну відповідальність і необхідність збереження нашої планети.

Наші рішення зовнішнього освітлення дадуть Вам незліченні творчі можливості поглянути на освітлення по новому, що дозволить підтримувати жваву нічну життя, створять у людей почуття безпеки і комфорту.

Всі наші проектні та передпроектні рішення ґрунтуються на світлотехнічному розрахунку, виконаному в спеціалізованій програмному середовищі, яке забезпечує демонстрацію нормованих світлотехнічних параметрів і вибір оптимального світлотехнічного обладнання, що повністю відповідатиме міжнародним стандартам і вимогам. Надана інформація забезпечить чітке уявлення Замовника про якість проектованого освітлення і дасть можливість оцінити остаточний результат ще до реалізації проекту.

Спортивне освітлення

Освітлення стадіонів, багатофункціональних спортивних комплексів, критих спортивних комплексів, відкритих спортивних майданчиків.

Наші фахівці мають досвід реалізації проектів високої складності, створення гостинної атмосфери і хорошої видимості, що дозволяє підвищити видовищність спортивних змагань і тримати вболівальників у вирі подій, забезпечувати якісну телевізійну картинку і нормовані рівні освітленості. Відповідати міжнародним стандартам і вимогам, а також нормативним документам і регламенту відповідних Федерацій і Асоціацій.

Всі наші проектні та передпроектні рішення ґрунтуються на світлотехнічному розрахунку, виконаному в спеціалізованій програмному середовищі, який забезпечує демонстрацію нормованих світлотехнічних параметрів і вибір оптимального світлотехнічного обладнання.

 

Залиште заявку і ми Вас проконсультуємо