Bose professional Україна - Офіційним дистриб'ютором | Complex

Bose professional

About Us – Electric Shack Limited

Bose – приватна американська корпорація, заснована в місті Фремінгем, штат Массачусетс. Корпорація розробляє, виробляє і продає аудіотехніку.
Заснована в 1964 році Амаром Боуз (професором МTI), реалізує свою продукцію по всьому світу. Відповідно до річного звіту за 2017 рік, Bose отримала дохід в $ 3,8 мільярда і забезпечила роботою понад 8000 осіб.
Bose найкраще відома по своїх домашніх аудіосистем і колонок, навушників з шумозаглушенням, професійним аудіосистем і автомобільним звуковим системам.

Наша компанія є офіційним дистриб’ютором Bose на території України. Переконатись в цьому Ви можете за посиланням на офіційному сайті:


https://global.bose.com/en_us/europe/ukraine.html


 

Історія BOSE

Лідер в світі професійного звуку

PRO Аудіо дозволяє створити неймовірні враження – від незабутнього «живого» концерту до чіткого конференц-дзвінка, який здатний зібрати всю команду на одному екрані. Подібні заходи не відбуваються самі по собі. Вони вимагають грамотного проектування і побудови: крок за кроком, компонент за компонентом. Ось чому ми тут.

Будь-які аудіозадачі в приміщеннях

 

Bose Professional значно розширив асортимент гучномовців, підсилювачів, DSP процесорів, контролерів та програмного забезпечення. З більш ніж 50 новими продуктами, спеціально створеними для широкого спектра задач, дизайнери та інсталятори можуть створити повну систему Bose, не вдаючись до сторонніх рішень. А споживачі отримають задоволення від безперебійної роботи грамотно спроектованого рішення.

Модельний ряд Bose Professional дозволяє виконувати будь-які аудіозадачі в різних приміщеннях: магазини, ресторани, готелі, корпоративні центри, аудиторії, конференц-зали, релігійні об’єкти, театри, концертні зали, стадіони і арени.

 

Варіанти інсталяцій

Більше можливостей для більшої кількості продуктових лінійок