Озвучення для готелів - Bose, Audac, Void | Complex

Озвучення для готелів

Багатозіркові готелі – це не тільки житлові номери, а цілий комплекс, що охоплює ресторани та бари, СПА-салони та тренажерні зали, басейни та конференц-зали.

Тому, озвучення для готелів повинне враховувати специфіку кожної зони, визначаючи тим самим технічні характеристики, яким повинні задовольняти акустичні системи для готелю.

Наприклад, для звукового обладнання конференц-залу потрібні одні характеристики, а для плавального басейну – зовсім інші. До того ж басейни належать до приміщень з високою вологістю, тому гучномовці, що встановлюються в них, повинні мати відповідний клас вологозахисту, а для динаміків в конференц-залі на першому місці стоять хороші частотні характеристики.

Як забезпечити хороший звук для готелю

Недостатньо просто взяти висококласні акустичні системи провідних світових виробників, і навісити в кожному кутку потужні динаміки. Результат виявиться протилежним очікуваному. Звукові хвилі, накладаючись одна на одну, будуть спотворюватися, а їх відбиття від стін або інших перешкод призведе до багаторазової луни. У музичних студіях, де музиканти та співаки записують свої твори, щоб уникнути таких спотворень, всі стіни приміщення і стеля оббиті спеціальним звукопоглинальним матеріалом. Звичайно, в умовах суспільних будівель, в тому числі готелю, таке здійснити неможливо. Як же тоді виконати якісне встановлення звуку в готель?

Компанія Комплекс-В має значний досвід по фоновому озвучуванню в готелях та інших складних, з точки зору архітектурних особливостей і розмірів, споруд. Її фахівці використовують для цього передові методи та технології.

Секрети якісного фонового озвучування в готелях

Методом, що дозволяє створити майже ідеальний звук для готелю, є акустичний розрахунок, виконаний на основі 3D моделі приміщення. З його допомогою визначається необхідна кількість гучномовців і їх частотні характеристики, місця установки динаміків та їх орієнтація в просторі. Завдяки цьому, практично будь-яке приміщення можна забезпечити якісним звуком, що було неодноразово доведено інженерами компанії Комплекс-В.