Реалізуємо цілісні системи відеоспостереження | Complex

Реалізуємо цілісні системи відеоспостереження

Турбота про особисту безпеку, а також про безпеку рідних і близьких, про збереження в цілості майна, квартири або будинку завжди була однією з головних у житті кожної людини. У вирішенні цього завдання допоможуть системи відеоспостереження для будинку, квартири або офісу.
На щастя, нинішній рівень розвитку систем відеоспостереження зробив їх доступними практично кожній людині. Сучасний ринок пропонує різні варіанти систем, здатних вирішити будь-яке завдання. Це можуть бути, як аналогові системи, так і повністю цифрові; з живленням по дротах або акумуляторні; з виходом в інтернет або такі, що передають відеосигнал по кабелю на спеціальні записувальні пристрої.

Варіанти систем відеоспостереження для будинку

Найдоступнішими, як за вартістю, так і по простоті експлуатації, є IP-системи відеоспостереження для будинку. Їх відрізняють невеликі розміри та мала вага при високій якості відеозображення. Залежно від виконання, відеокамери можуть встановлюватися, як в приміщенні, так і на вулиці, забезпечуючи цілодобове спостереження (нічне бачення дає ІЧ-підсвічування).
Теперішні IP-камери бездротового відеоспостереження за будинком, передають «картинку» по каналу Wi-Fi. Щоб спостерігати за тим, що відбувається, не потрібні спеціальні монітори. Достатньо встановити на свій смартфон або планшет відповідну програму-додаток. Завдяки їй ви можете в будь-який момент перевірити, що відбувається в будинку або біля його.
IP-камери мають різні варіанти живлення: по кабелю, від акумулятора, від акумулятора та сонячної батареї, що додатково живить акумулятор (такий варіант виконання призначений для установки на вулиці та забезпечує багатомісячний безперервний режим роботи).
Камери обладнані датчиками руху. При їх спрацьовуванні автоматично вмикається запис, а на ваш смартфон (планшет) приходить сигнал тривоги.

Особливості відеоспостереження в офісі та бізнес-центрі

У великих офісах і бізнес-центрах зазвичай існує велика кількість зон, яким необхідний постійний контроль. Такий стан речей вимагає використання спеціальних систем відеоспостереження, що дозволяють одночасно показувати «картинку» з багатьох точок: коридорів, сходів, ліфтів, вестибюлів і т.д.
Такі системи відеоспостереження працюють під контролем оператора, який при необхідності відповідним чином реагує на те, що відбувається.

Відеоспостереження великих територій

При облаштуванні відеоспостереження на великих відкритих територіях (садиби, промислові майданчики та т.п.) необхідно враховувати ряд особливостей.
По-перше, спостереження за великими територіями передбачає використання вуличних камер відеоспостереження, здатних працювати у великому діапазоні температур та в умовах високої вологості (дощ, сніг, туман і т.п.).

По-друге, потрібно визначити необхідну кількість камер і їх кути огляду, щоб виключити наявність «сліпих» зон.
По-третє, необхідно виконати по можливості приховане прокладання кабельної мережі для підключення камер відеоспостереження. Використання бездротових систем не завжди можливе (у технічному плані) на великих відстанях.

Залежно від особливостей об'єкта можливі інші нюанси.

Як бачимо, ринок пропонує такий величезний спектр всіляких систем відеоспостереження, що часом дуже важко визначитися з вибором. Фахівці компанії Комплекс-В допоможуть вам підібрати оптимальну систему, що враховує всі ваші потреби. Нічого зайвого. Вам не потрібно буде переплачувати за ті функції, якими ви не будете користуватися.