Юрій Демедюк | Complex

Юрій Демедюк

Юрій Демедюк

Відділ продажу

Знайомитеся, Юра. Саме цей харизматичний чоловік займається розширенням ринку збуту наших ексклюзивних брендів: AUDACVoid Acoustics та Bose Professional.

— Розкажи, скільки ти вже працюєш в Комплекс-В?

Трохи менше 2-х місяців. А до цього продавав акустичні системи й підсилювачі. В цілому, в темі звуку вже дуже довго.

Круто) А як ти взагалі потрапив в нішу професійного звуку?

— Той самий випадок, коли хобі зросло до професії. Отже, це почалося ще в середині 90-х. Саме тоді я гостро відчув пристрасть до звукового обладнання. Ех, пам’ятаю, як в той час купити щось придатне — мрія фантаста, але… Я знайшов вихід. Почав збирати музичні системи з нашого, вітчизняного.

А тепер найцікавіше:

Одного разу я приніс своє хобі на роботу. Це був мною зібраний комплект фонового звуку. Так ось, як-то один з клієнтів побачив цю махіну і запитав: «Хлопці, а чия система?». В результаті, він оцінив мої знання та запропонував роботу. Ось так почалася моя кар’єра в сфері звуку.

А як він зрозумів, що ти саме той, хто йому потрібен?

— Бо він побачив, що моя аудіосистема, це не якийсь портативний звук. Що це повноцінний комплект для поціновувачів. Слово за слово, й з’ясувалося, що його досвід трохи поступається моєму. Серйозно, так воно й було.

А як ти потрапив в Комплекс-В?

— Більше 20 років я працював в компанії, яка займається дистрибуцією акустичних систем і устаткуванням для акустичних систем. Тобто, це сегмент Home H-Fi. Про що я? Зрозумійте, сектор комерційного та Hi-Fi звуку дуже споріднений. Як мінімум, в них спільне коріння «звук». Та й ринок праці в сфері звуку дуже вузький. I так, тут всі один-одного знають. Тому я давно знайомий з деякими співробітниками Комплекс-В. Власне, від них і отримав пропозицію, коли шукав роботу.

Крім аудіо-заліза в тебе є ще хобі?

— Звичайно. Я дуже люблю водні види спорту. Особливо кайфую від фрідайвінга. Опускаюся всього на 5-7 метрів, а вражень отримую на дуууже тривалий час.

А раків ловиш?

— Подивіться на мене. Боюся, що швидше це раки подумають, що я їх об’єкт для ласощів.