Фонове озвучення ТРЦ - Bose, Audac, Void | Complex

Фонове озвучення ТРЦ

Сучасні торгово-розважальні центри (ТРЦ) мають безліч різних функціональних зон. Це і величезні торгові зали, і маленькі магазинчики, затишні кафе, місця для розваг і відпочинку, просторі вестибюлі.
Акустика приміщень в кожній зоні своя, індивідуальна. Тому встановлення звуку в ТРЦ дуже непроста і трудомістка справа, що вимагає індивідуального підходу для кожного приміщення.

Особливості фонового озвучення ТРЦ

Якщо говорити про кабельні мережі, без яких не може функціонувати жодна акустична система для ТРЦ, то таких ліній буде потрібно прокласти буквально кілометри. В одних випадках їх можна протягнути відкрито, в інших – використовуючи вже наявні комунікаційні канали та колодязі в стінах. Але дуже часто доводиться вживати додаткових заходів, щоб акустичні системи органічно вписалися в інтер’єр приміщення.
Велике значення має якість акустичної системи для ТРЦ, її здатність працювати безвідмовно упродовж тривалого часу. Компанія Комплекс-В встановлює звукове обладнання тільки провідних світових виробників, що відповідає найвищим вимогам, і має широкі функціональні можливості. Тому, не залежно від того, де необхідно виконати встановлення звуку в ТРЦ – у величезному торговому залі, просторому вестибюлі або на підземній стоянці, всюди звук буде мати відмінну якість.

Звук для ТРЦ. Складнощі монтажу

Для кожної функціональної зони ТРЦ буде потрібно встановити свої індивідуальні комплекти апаратури, адже завдання у них можуть бути абсолютно різні, як і вимоги до якості звучання.
Також для кожної зони необхідно створити свою 3D модель, що враховує архітектурні особливості цього приміщення, і зробити акустичний розрахунок.
На його основі інженери компанії Комплекс-В визначать необхідну кількість гучномовців, їх тип і частотні характеристики, а також місця кріплення (підвісу) і орієнтацію динаміків.
Великим плюсом цього методу є не тільки забезпечення високої якості фонового озвучення ТРЦ, але і можливість, ще до виконання монтажних робіт, оцінити фізично якість звуку в будь-якій точці приміщення.