Освітлення для магазинів | Complex

Освітлення для магазинів

Давно помічено, що правильно поставлене світло підвищує привабливість магазину і, тим самим, збільшує продажі. Однак, слід врахувати, що товари бувають різними, тому й освітлення для магазинів певного напряму теж буде різним. Але, незалежно від цього, світло розв’язує наступні маркетингові задачі:

  • створює настрій, що сприяє здійснювати покупки;
  • акцентує увагу покупця на товари;
  • ділить умовно простір магазину на окремі зони з різними групами товарів.

Світлодіодні світильники для магазину – оптимальний і сучасний вибір


Завдяки своїй високій економічності, світлодіодні світильники для магазину стали майже обов’язковим атрибутом. Адже крім цього, дуже важливого параметра, який допомагає істотно знизити витрати на електроенергію і, тим самим, підвищити рентабельність, вони мають ще цілий ряд важливих якостей. Це – можливість вибору відповідної температури кольору, великий діапазон яскравості, недороге обслуговування.


Особливості застосування світильників для торгівельних залів

Якщо говорити про великі мережеві магазини, що мають торгові зали великої площі, то прийнята для них загальна освітленість лежить в діапазоні 750 – 1000 люкс. Помічено, що таке світло активізує увагу людини, сприяє прийняттю швидких рішень і вчиненню спонтанних покупок.
Світильники для торгівельних залів розміщуються таким чином, щоб основне світло припадало на стелажі з товаром. Проходи між ними висвітлюються менше, на рівні 200 – 300 люкс.
З огляду на той факт, що магазини дуже часто експериментують зі зміною розташування товару, в цьому плані дуже зручні трекові світильники. З їх допомогою можна дуже швидко і просто поміняти схему освітлення.
При проєктуванні освітлення для магазинів важливо враховувати не тільки його розміри, а також цільову аудиторію та групу товарів. Наприклад, в магазині одягу дуже важливим є збереження правильної передачі кольору товару. Також від тональності одягу залежить яскравість спрямованого на стелажі світла. Для темної колекції світло повинне бути яскравіше, ніж для світлої.
Кожен магазин, будь то ювелірні вироби, спортивні товари, побутова техніка або косметика, має свої особливості в постановці освітлення.
Компанія Комплекс-В виконує професійне освітлення для магазинів. Її фахівці добре знають всі тонкощі постановки правильного світла. Немає такого завдання, з яким вони б успішно не впоралися.