Bose consumer Україна - Офіційним дистриб'ютором | Complex

Bose consumer

About Us – Electric Shack Limited

Bose – приватна американська корпорація, заснована в місті Фремінгем, штат Массачусетс. Корпорація розробляє, виробляє і продає аудіотехніку.
Заснована в 1964 році Амаром Боуз (професором МTI), реалізує свою продукцію по всьому світу. Відповідно до річного звіту за 2017 рік, Bose отримала дохід в $ 3,8 мільярда і забезпечила роботою понад 8000 осіб.
Bose найкраще відома по своїх домашніх аудіосистем і колонок, навушників з шумозаглушенням, професійним аудіосистем і автомобільним звуковим системам.

Наша компанія є офіційним дистриб’ютором Bose на території України. Переконатись в цьому Ви можете за посиланням на офіційному сайті:


https://global.bose.com/en_us/europe/ukraine.html


Історія BOSE

Лідер в світі  звуку

Коли мова заходить про BOSE, власники багатьох крупних компаній перш за все говорять про індустріальну міць цієї корпорації. Гігант в індустрії зі створення рішень, який цілком відповідає за організацію серійного виробництва систем з технологією шумозаглушення, як то товари серії QuietComfort™, і при цьому робить шалені обороти з продажів. Bose  – це компанія, котра зуміла перетворити продажу звукового обладнання в своєрідний культ, тобто зробити його надмірно популярним.

Більшість споживачів асоціюють продукцію Bose з високоякісними та передовими рішеннями. Одним з базових принципів бренду – це можливість не просто слухати музику, а чути її.

Сьогодні продукція Bose охоплює всі сфери нашого життя, де необхідний високоякісний звук. Проте левова частина прибутку складають саме товари широкого вжитку – Bose Consumer.

Саме в направлені Bose Consumer компанія займає лідерські позиції в таких сегментах, як навушники з технологією шумозаглушення, смарт системи з підтримкою голосових служб, портативні Bluetooth системи, а також акустичні розважальні рішення для домашнього кінотеатру.

За останні декілька років, Bose невпинно розвиває нові направлення у сфері акустики, пропонуючи нестандартні рішення для повсякденного використання.

Одним з таких “know-how” стала розробка унікального продукту для людей, які страждають безсонням.

Унікальна розробка

Активні беруші для сну Bose Sleepbuds – стали ще одним підтвердженням однієї з квінтесенцій засновника компанії Амара Боуза:  «Майбутнє приховане не у вирішенні питань, відповіді на які ми вже знаємо, а у в тому, як подолати ті виклики, з якими ми зіштовхуємося в нашому повсякденному житті.»

Ще одним цікавим направленням, яке активно розвивається компанією – це сонцезахисні окуляри з власною технологією Open Ear Audio, яка дозволяє слухати музику, приймати телефоні дзвінки і при цьому залишатись присутнім в середовищі, що вас оточує. За два роки, компанія змогла увійти в топ 10 кращий світових виробників сонячних окулярів.

Компанія «Комплекс-В» вже більше 15 років успішно представляє цей бренд в Україні і ми впевнені, що це лише початок нашого вдалого партнерства з Bose.

Модельний ряд Bose Professional дозволяє виконувати будь-які аудіозадачі в різних приміщеннях: магазини, ресторани, готелі, корпоративні центри, аудиторії, конференц-зали, релігійні об’єкти, театри, концертні зали, стадіони і арени.