Фонове озвучення кафе - Bose, Audac, Void | Complex

Фонове озвучення кафе

Відвідуючи кафе або бар, кожен з нас бажає не тільки щось поїсти або випити горнятко кави, а й приємно провести час у затишній обстановці та в гарному настрої. А що може створити гарний настрій, крім комфортного інтер’єру? Звичайно ж, добре підібрана та якісна музика. Ось чому, фонове озвучення кафе є обов’язковою умовою успішної роботи таких закладів.
У багатьох кафе і барах популярні караоке, заради яких туди й приходять відвідувачі. Тому, акустична система для кафе повинна бути високоякісною. Тільки в цьому випадку кожен з відвідувачів, за яким би столиком він не сидів, зможе насолодитися чарівними звуками музики, яка створить чудовий настрій і бажання повертатися сюди знову і знову.


Звук для кафе. відкриті тераси

У теплу пору року популярні відкриті тераси й веранди, що створюють відчуття єднання з природою. Встановлення звуку в кафе і на відкритій терасі відрізняються. Для тераси або відкритої веранди потрібні спеціальні всепогодні гучномовці, які мають додатковий захист від вологи. А для того, щоб усередині кафе і на терасі могла звучати різна музика, потрібно мати окремий додатковий комплект апаратури.
Фахівці компанії Комплекс-В мають багатий досвід по озвученню кафе. Їм доводилося займатися оснащенням приміщень різної площі, що мають свої особливі індивідуальні характеристики. І завжди фонове озвучення кафе була на високому рівні.


Особливості монтажу звуку для кафе

Нерідко затишні кафе і бари розташовуються в цокольних поверхах або підвалах історичних будівель. Їх особливістю є склепіння стель і безліч колон, що створюють серйозну перешкоду для проходження звуку. Може скластися враження, що в подібних приміщеннях якісне фонове озвучення кафе неможливе. Але це не так. За допомогою акустичного розрахунку на основі 3D моделі приміщення, фахівці компанії Комплекс-В справлялися і зі складнішими завданнями.
За допомогою цього методу можна розрахувати необхідну кількість і тип гучномовців, спосіб їх установки. І як результат – чарівні звуки музики, що створюють свою неповторну атмосферу.