Освітлення для ТРЦ | Complex

Освітлення для ТРЦ

Виконання освітлення для ТРЦ вимагає серйозного комплексного підходу. Виходячи зі специфіки торгового центру, необхідно ретельно опрацювати концепцію та виконати проєктну документацію, потім провести монтаж і юстування освітлення торгових приміщень.


Особливості освітлення торгових центрів


Торговельне освітлення можна умовно розділити на два види:
• загальне. Застосовується для освітлення атріумів торгових центрів, великих залів, відкритих просторів, рядів стелажів. З цією метою використовуються магістральні (лінійні світильники), призначені для роботи у великих приміщеннях з високими стелями.
• спрямоване (акцентне). Використовується для освітлення вітрин, стелажів з товаром. Зазвичай реалізується за допомогою даунлайт або трекових світильників. Його метою є візуальне виділення певного товару, підвищуючи, тим самим, його привабливість для покупця.


При освітленні торгових центрів крім вже названих типів світильників, використовуються й інші, які виконують свої, вузькопрофільні задачі.


Переваги використання світлодіодних світильників для ТРЦ


Основною перевагою світлодіодних освітлювальних приладів є їх низьке енергоспоживання, що дозволяє економити чималі кошти при освітленні великих торгових площ.
Попри відносно високу вартість у порівнянні з іншими типами освітлювальних приладів, світлодіодні світильники мають великий термін безвідмовної роботи й вимагають мінімум догляду при експлуатації.
Ще однією важливою перевагою світлодіодних світильників для ТРЦ є можливість вибору температури кольору.
Не є секретом той факт, що колір освітлення може безпосередньо впливати на привабливість певних груп товарів.
Якщо це вітрина з рибною продукцією, для неї найбільш відповідним буде холодний спектр, для сирів – теплий, а для овочів і фруктів, алкоголю найкраще підійде нейтральне світло.
Ці та інші нюанси добре відомі інженерам компанії Комплекс-В, які мають багатий досвід в освітленні торгових центрів. Звернувшись до її фахівців, ви можете розраховувати на професійний підхід, доступні ціни та високу якість виконаних робіт.