Розробляємо комплексні системи озвучення | Complex V

Розробляємо комплексні системи озвучення

На основі акустичних розрахунків, з використанням унікальної технології аудіо-візуальної демонстрації, що дозволяє прослуховувати майбутнє звучання звукової системи, ще в той час, коли запланований об’єкт знаходиться на стадії проектування або будівництва.

2018-07-05_17-09-24

Якість звучання:

Клієнтам подобаються звукові системи, які мають правильний баланс низьких, середніх і високих частот (так званий «тональний баланс»). Звукова система повинна мати можливість еквалізациі звуку. Еквалізація – це можливість корекцію амплітуди звуку на різних звукових частотах.
Клієнтам не подобається звучання з неправильним тональним балансом:

Сумісність дизайну звукової системи з дизайном приміщення:
Дизайнерів інтер’єру зазвичай хвилює вид звукової системи в приміщенні.
Якщо гучномовці видно, то дизайнери хочуть, щоб їхній вигляд елегантним.

2018-07-05_17-12-51

Надійність

Клієнти цінують надійно працюючу протягом тривалого періоду звукову систему без погіршення з часом якості звучання і при цьому бажають мінімізувати технічне обслуговування.

Простота обслуговування звукової системи

Якщо виникає проблема з технічним обслуговуванням, клієнти хочуть швидке і економічне обслуговування. Жоден клієнт не хоче закривати заклад на час проведення ремонту звукового обладнання.
Краща звукова система завжди та, яка відповідає вимогам клієнтів при мінімальних витратах.

Стандартний принцип при дизайні звукових систем для виконання вище перерахованих вимог неофіційно називається «підвісити і нахилити». При такому принципі, акустичні системи кріпляться під стелею і нахилені вниз. Такий принцип став стандартом де-факто для посилення звуку практично на будь-яких об’єктах:

• Торгові площі,
• Атріуми,
• Церкви,
• Школи,
• Аудиторії,
• Аеропорти,
• Спортивні споруди.

У великих приміщення, з великою кількістю гучномовців у інженерів звукових систем виникає велика кількість питань щодо вибору типу гучномовця, спрямованості гучномовця і так далі.

Електроакустичне моделювання допомагає інженерам звукових систем у вирішенні цих питань:

• Вибір кількості гучномовців,
• Вибір типу гучномовця за влучним висловом спрямованості по горизонталі і вертикалі,
• Вибір потужності гучномовця,
• Вибір місць розташування гучномовців,
• Вибір кутів нахилу гучномовців.

Електроакустичне моделювання допомагає клієнтам судити про якість майбутньої звукової системи на етапі проектування, навіть тоді, коли об’єкт ще не побудований.

Електроакустичне моделювання представляє свої результати у вигляді графіків, малюнків, карт і таблиць чисел. У будь-якому випадку, вихід в цифровому вигляді. В останні роки велика кількість науково-дослідних робіт були присвячені розвитку і використанню звуковий технології моделювання, яка дозволяє на основі моделювання виробляти аудіо демонстрацію роботи майбутньої звукової системи. При такій технології ми можемо використовувати найкращий інструмент для оцінки якості звуку – наші вуха. Потенційний вплив цієї технології величезне. По-перше, інженери звукових систем будуть в змозі проектувати найкращі звукові системи, тому що вони зможуть почути роботу майбутньої звукової системи і коригувати дизайн в разі виникнення проблем. Замість того щоб запитувати у клієнта оцінку якості майбутньої системи на основі графіків, інженери зможуть просто запитати своїх клієнтів, чи подобається їм (або не подобається), то що вони чують.