Розробляємо комплексні системи озвучення | Complex

Розробляємо комплексні системи озвучення

Розробляємо комплексні системи озвучення

 

В архітектурі минулого верхом майстерності вважалося створення таких монументальних споруд, в яких людська мова, вимовлена в одному місці, була чутна всюди чітко і без спотворень. Яскравим прикладом цього є величні храми та костели, в яких голос священника з вівтаря було чути кожному парафіянину, де б він не знаходився.

Зараз так вже не будують. Загублені секрети ідеального звучання у великих і малих приміщеннях замінили сучасні звукові системи. Але для того, щоб отримати якісне звучання, не достатньо навісити всюди якомога більше потужних гучномовців.

Звук має властивість відбиватися від всіх поверхонь – стін, стелі, підлоги. Через це звукові хвилі з динаміків накладаються одна на одну, що призводить до появи спотворень і луни. Ці спотворення можуть бути настільки великими, що неможливо розібрати звичайну людську мову, не кажучи вже про музику. Як же бути в цій ситуації? Вихід простий – звернутися до фахівців компанії Комплекс-В.

Якість звучання

Гарне звучання безпосередньо залежить від якісної передачі усіх частот звукового діапазону: низької, середньої та високої.
Низькі частоти надають звуку насиченість і об’ємність, середні – чіткість, а високі – витонченість і легкість. Коли всі частоти правильно збалансовані – звук ідеальний.
Якісна звукопередача залежить не тільки від якості звукової системи, але й від архітектури приміщення, його будови та оздоблення (дизайну). Фахівці компанії Комплекс-В знають, які гучномовці потрібні для цього, де і як їх розмістити.

Акустичне моделювання - ось основа успіху

Якщо ви хочете знати, як же фахівці компанії Комплекс-В примудряються створювати ідеальні звукові системи для абсолютно різних приміщень, будь це звук для магазину, звук для кафе чи ресторану, звук для ТРЦ або навіть звук для стадіону, то відповідь всюди однакова – за допомогою акустичного моделювання.

Акустична модель, розроблена з урахуванням архітектурних особливостей приміщення, дає відповіді на наступні питання:

• скільки потрібно гучномовців для даного приміщення;
• якого типу повинні бути ці гучномовці (потужність і акустичний діапазон);
• де (в яких місцях) і як (з яким кутом нахилу) повинні бути встановлені ці акустичні системи.

Крім цього, акустичний розрахунок дає унікальну можливість почути фізично (на власні вуха) яким буде звук у будь-якій точці приміщення ще до виконання монтажу акустичних систем.

Простота і надійність

Компанія Комплекс-В встановлює звукові системи тільки провідних світових виробників, які здатні довгі роки працювати безвідмовно у будь-яких умовах. Багаторічний досвід роботи на ринку звукотехніки допоміг визначитися з вибором, які звукові системи краще підходять для озвучення ресторану або фонового озвучення ТРЦ, а які для озвучення кафе або затишного бару.
Звичайно, велике значення має простота обслуговування при мінімальних витратах.

У разі виникнення позаштатних ситуацій фахівці компанії Комплекс-В усунуть несправність в найкоротші терміни. Клієнтам практично не буде потреби закриватися на ремонт. Швидко, якісно та надійно – ось девіз компанії!

Залиште заявку і ми Вас проконсультуємо