Володимир Швець | Complex

Володимир Швець

Володимир Швець

Директор з розвитку

Вова, а що саме входить в твої обов’язки?

— Загалом, спочатку я шукаю сам проект. Потiм домовляюся з клієнтом та підписую з ним договір. Далi контактую з інженером. Та обговорюю з ним всi технічні рішення. Що далi? Після цього погоджую концепт з замовником, який ми потім втілюємо. I пов’язую виконроба з інженером. Навіщо? Щоб той зрозумів усі деталі роботи. А ще контролюю етап отримання грошей i реєстрації накладних.

Тобто ти контролюєш весь проект від початку і до кінця?

— Так, звісно.

А з чого почалася твоя робота в цій індустрії?

— Насправді, вибору ще чим займатися в мене було небагато. Все почалося так👇

Два рази я вступав до університету. Спочатку я пішов вчитись в КНУКiМ на звукорежисера. І так, це швидше від безвиході, ніж за власним бажанням. Пробув там десь рік. Найсмішніше ще те, що грати на музичних iнструментах я не вмів. Уявляєш, як мені було?

Цiкаво, а як же ти тодi вступив до університету? Адже при вступі потрібно вмiти грати, так?

— Так, все вірно. Я завчив на гітарі єдину пiсню ДДТ. Яку?: — «Что такое осень»😅

Ютуб або хтось допоміг?

— Моя мама вмiла грати. Власне, вона і допомогла вивчити цю пісню.

Круто, а як же ти здав практику?

— Просто вчив все з нуля. Загалом, так мене вистачило на один рік. Потiм зрозумів, що хочу іншого. Зібрався з силами і поступив в КІМО. В підсумку, закінчив вищу за спеціальністю аналітик-перекладач англійської та іспанської. Також плавав за команду університету. До речі, я майстер спорту з підводного плавання. Якось так.

А як саме потрапив в індустрію звуку та світла?

— Десь з 4-го курсу тато почав мене залучати до справ компанiї. Спочатку в ролі кур’єра. А вже після інституту офіційно влаштували мене на роботу. Працював разом з менеджером — Дімою Бондаренко. Власне, саме він мене всьому і навчив. Спочатку я готував йому різні презентації, вчився писати ділові листи. Вже потiм разом почали їздити у відрядження.

Тобто тобi теж довелося вчитися і підтверджувати свої навички результатами?

— Так, авжеж. Наприклад, ще в 10-му класі я робив повний монтаж аудіосистем в меблевому торговому центрі «Форум» на окружній — 280 колонок. Тоді в Комплекс-В не вистачало монтажників і ми з однокласником взяли цю роботу на себе. А ще був проект для всієї мережі «Фуршет». Тоді ми зробили 10 магазинів. I так, працювали ночами, щоб не заважати торгівлі.

Скільки клієнтів ти знайшов особисто за час роботи в Комплекс-В?

— Працюючи тут десь рокiв десять, я зробив не менше 300 проектів. А може і більше. Вже збився з рахунку.

Розкриєш якийсь із підходів при пошуку проектів?

— Наприклад, стадіон в Махачкалі. А виграли тендер ми так 👉 через інтернет я дізнався, що вони будуються. Знайшов номер секретаря. Дійшов до зв’язку з менеджером. А вже через нього вийшов на керівника будівництва і домовився на зустріч в Дагестані. Полетіли ми з Дімою і татом на переговори. І так, тоді я ще був зовсім зелений. А тут такий масштабний проект. Так ось, в підсумку ми виграли цей тендер.

У яких великих проектах ти брав участь?

ЦУМ — це мій проект. І так, напевно на сьогоднішній день це найбільший мій проект.

А який був великий перший?

Art Mall на столичному шосе. Ми тоді зробили архітектурно-декоративне підсвічування на суму 1,5 млн гривень. Круто? І я так думаю😎