Фонове озвучення магазинів | Complex

Фонове озвучення магазинів

Легка і приємна музика, що лунає у торговому залі магазину чи супермаркету, створює для покупців комфортну та затишну атмосферу, підкреслюючи свій індивідуальний стиль.


Але, крім трансляції музики, фонове озвучення магазину може використовуватись для повідомлень персоналу магазина про необхідність виконання певних робіт, а покупцям – оголошувати про надходження нового товару, акції та знижки. Ще одна важлива функція озвучення магазину – оповіщення про евакуацію персоналу та покупців в разі надзвичайної ситуації, наприклад, під час пожежі.
Через те, що магазин – це не концертний зал, то звук для магазину має не такі суворі вимоги. Головне – це чіткість звучання, достатня гучність і хороша чутність в будь-якому місці приміщення (торгового залу), яким би великим воно не було.


Встановлення звуку в магазині часто виконується «прихованим» способом (акустика прихована за спеціальними панелями), щоб не відвертати увагу відвідувачів на встановлені в торговому залі гучномовці. Одночасно, в залежності від архітектури та розмірів торгового залу акустична система для магазину може бути підвішена до стелі, і бути практично непомітною.


Склад акустичної системи для магазину

Кількість гучномовців і їх тип визначається виходячи з розмірів та архітектурних особливостей приміщення (наявність колон, високих стелажів і т.п.). Крім динаміків також знадобляться:

• кабельна мережа;
• підсилювачі;
• мікрофони;
• джерело сигналу (програвач);
• панель управління (матриця).

Створивши 3D модель приміщення і виконавши акустичний розрахунок, фахівці компанії Комплекс-В визначать:

  • необхідну кількість і тип гучномовців;
  • найбільш відповідний спосіб розміщення динаміків: стельовий, настінний або вбудований (прихований).

Вимоги до акустичної системи для магазину

Багато великих магазинів мають цілодобовий графік роботи. Тому, одна з основних вимог – здатність тривалого і безвідмовного функціонування протягом багатьох годин.
Також, виходячи з обраного способу монтажу (прихований, настінний, стельовий) підбираються відповідні за розмірами та характеристиками акустичні системи для магазину.

 

Зв'яжіться з нами

Ми завжди раді проконсультувати Вас по телефону, а також запропонувати кращі рішення.