Денис Солоний | Complex

Денис Солоний

Денис Солоний

арт-директор

Як багато ви знаєте таких людей? Стоматолог, який працює креативним директором, а ввечері створює iгри на Android. Ну круто, еге ж? Знайомтеся, Денис Солоний, це наш різнобічний Хед Оф Арт. Дуже пишаємося👍

На кого ти вчився?

— Спочатку я закінчив медичний коледж на стоматолога, але … Чужі ясна, пломби та карієс не розбудили в мені художника😅 Тому, відразу після медичного, я поступив на дизайнера інтер’єрів. Отже, з перших днів мого навчання я вже знав, що ось він — грааль мого майбутнього.

А як ти потрапив в команду Комплекс-В?

— Загалом, паралельно навчанні я ще вивчав 3D-моделювання та працював на фрілансі. Так ось, одного разу я отримав цікаве замовлення. Завдання? Зробити 50 моделей об’єктів в темі звуку. Так, все в 3D. В результаті, замовнику все дуууже сподобалося. Потiм мене попросили розробити фірмову айдентику для сайта бренда акустики. І так, відразу ж після закінчення цього замовлення мене запросили працювати в офіс «Complex-V». А як давно це було? Десь років 10 тому.

Слухай, а щось прикольне з твоїх креативів можеш згадати?

— Якось на новорічний корпоратив я розробив власний принт на футболку. Звичайно ж, прийшов в ній. Що за принт? Тільки не смійтеся, це був Елвіс Преслі, але… не простий. Загалом, його зображення складалося з безлічі маленьких колонок від Bose Professional. І якщо дивитися близько — зовсім не розібрати, що намальовано. А як тодi? Пазл складався тільки здалеку.

Розкажи, чим саме ти займаєшся в компанії? Які завдання виконуєш?

— Починаючи від самого простого — візитки, постери та інші дрібниці. А складніше — портфоліо компанії, підготовка арту до друку, вибір друкарні, підбір матеріалу та контроль готового виробу. Також на мені вся організація участі Complex-V на різних виставках: зв’язок з організаторами, вибір площі, 3D-проектування стенду під продукцію і далі. Так-так, все це роблю сам.

А чим займаєшся у вільний від роботи час?

— По суті, тим же — графікою. Чесно, це моє покликання. І так, я можу сміливо заявити, що в житті не працював жодного дня. А ще додам, вчуся робити iгри на Android. Намагаюся рухатись, як танк — тільки вперед😉