Сергій Миколайович | Complex

Сергій Миколайович

Сергій Миколайович

Технічний директор

Знайомтеся, Сергій Миколайович – наш суровий технічний директор, який нiколи не сміється в цирку. А ще це той самий чоловік, який фіналить якість всiх технічних робіт на об’єктах. З лірикою все, тепер найцікавіше, почнемо👇

Яку саме роль ви виконуєте в компанії?

– Найчастіше я консультую нашу команду з усіх технічних питань. Наприклад? Як закріпити, як правильно встановити або змонтувати. І взагалі, а чи можна це робити🤔 Ось така моя роль в компанії.

А ще в нас працюють хлопці проектувальники. Так ось, щоб їх проекти оживали, їх потрібно час від часу приземляти. Що я маю на увазі? Нуу, одна справа – придумати. Так, це супер благородне дiло, але… Є й інше – запустити і експлуатувати. Відчуваєте різницю?🙃 Вірно. Для нас дуже важливо, щоб ті люди, які будуть робити після нас, не згадували «про нас» зовсiм. Розумієте?

А хто ви за фахом? З чого почався ваш професійний шлях?

– Я інженер-електрик, а ще підполковник запасу військово-повітряних сил України. Загалом, свого часу пішов з посади начальника науково-дослідної лабораторії в науковому центрі ВПС України. А тепер, вдумайтеся, після 18-річної служби. Огого, так?😲 І майже з тих самих пір я працюю в Комплекс В. Така історія.

Ось, що ще цікаво…
А як ви потрапили в Косплекс-В?

– Розповідаю. Значить, я і Наиль Хаматов – ті люди, які стояли на порозі утворення компанії. Як так вийшло? Все просто. Раніше, ми разом працювали в iнший компанії. Ось так.

Цікаво, а були якісь комічні ситуації в роботі?

– Запевняю, будь-який наш об’єкт «веселий» по-своєму. Хто служив, той в цирку не сміється, ахаха. Чули ж таке прислів’я, так? Тоді, гадаю, що думка зрозумiла.

А чим ви займаєтеся у вільний час?

– Читаю технічну літературу. Також займаюся архітектурної та пейзажної фотозйомкою. Ну і, звичайно ж, багато подорожую. Раніше я знімав на Nikon D800, а зараз все частіше на свій IPhone. Чому? А мені за очі тієї якості, щоб виводити свої картинки на екран монітора або телевізора😎