Спортлайфа у Бучі | Complex

Спортлайфа у Бучі

Спортлайфа у Бучі

Ще раз переконуємось, що русня обломилася в цій війні вже давно. Ніколи їм нас вже не перемогти і не залякати. І один з доказів цьому – відкриття нового Спортлайфа у Бучі.
Нехай це буде черговим ляпасом всім тим диким росіянам, що радіє нашим втратам – у звільненій Бучі під час війни українці відкривають новий фітнес-клуб. Бо ми, на відміну від них, будемо жити у розвиненій і вільній країні.
Нам дуже приємно, що SPORT LIFE вже вкотре довіряє нам озвучування своїх клубів. І що за плечима у нас вже 5 років сумісної співпраці та більше 20 клубів із якісним сучасним звучанням. Тільки за цей рік окрім Бучі ми встановили фонове озвучення ще у Спорт-лайфі в місті Рівне та двох київських клубах.
А ще ми любимо цікаві задачі. І побудова звука у фітнес-клубах саме про це. Адже навіть в одному приміщенні з тренажерами, в кожній його частині буде різний звук. І якщо встановити, скажімо, одну колонку для всього приміщення, в кутку з велотренажерами і біговими доріжками точно нічого не буде чутно. Замість музики буде тільки тупотіння і звук самої доріжки. Тому при розподілі приміщення на зони для озвучування ми завжди враховуємо гучність саміх тренажерів. І виділяємо цю частину на підзону або встановлюємо там колонки з більшим діаметром динаміків, які будуть звучати гучніше.
До такої концепції звука, що буде максимально комфортним для відвідувачів клубу, ми дійшли шляхом багатьох проб. І за кожну можливість вдосконалюватись дякуємо Спорт-лайфу. Чекаємо на нові спільні проєкти.