HAY boutique hotel & spa | Complex

HAY boutique hotel & spa

HAY boutique hotel & spa

Наша команда повернулася з Буковелю, де закінчила роботу над озвучуванням нового готелю HAY boutique hotel & spa.  Адже не менш ніж відпочивати в Карпатах ми любимо брати участь у будівництві нових сучасних українських готелів. Аби доводити – найкраще вдома. І готель HAY – одне з таких підтверджень.


Роботу над ним ми почати 2 роки тому. Нашою задачею було розробити концепцію фонового озвучення по всій території готелю: конференц-залу, івент-холу, лобі, вестибюлю, ресторану, бару та тераси. А також спроєктувати окремий звук для великого SPA-комплексу.


Особливістю цього проєкту була саме велика кількість зон, які потребували окремого звучання: 16 зон у SPA і 20 зон в готелі. Тому для кожного з цих осередків ми встановили автономні системи звуку. Так, аби в кожній кімнаті SPA-комплексу могла грати своя окрема музика зі своєю гучністю.

А наприклад, в ресторані в цей час можна було більш гучно святкувати день народження. Навіть у конференц-залі цього готелю ми розподілили звук так, аби приміщення за необхідністю можна було розділити на дві частини і проводити дві окремі конференції.

І авжеж ми врахували пересувну звукову систему, яку можна переміщати з ресторану до тераси або для вечірки на вулиці. Та подбали, аби на терасах стояли тільки вологозахисні колонки зі ступенем захисту IP65. Адже ми всі знаємо мінливу і сніжну погоду Буковелі. Весь проєкт було виконано на техніці Bose та Audac.

Дякуємо HAY boutique hotel & spa за довіру і дизайнерам зі студії YOD Group за професійність. Нам приємно було провести з вами ці 2 роки. Чекаємо на нові спільні проєкти.