Комп’ютерний клуб у Львові | Complex

Комп’ютерний клуб у Львові

Комп’ютерний клуб у Львові

Епоха комп’ютерних клубів повертається. Це підтверджує наш останній проєкт із озвучування нового клубу у Львові. І тут дамо невеликий спойлер – за дизайном та облаштуванням це буде один із найкращих кіберпросторів в Україні!
Цей проєкт ми починали ще до війни. Його розробники хотіли зібрати в одному місці спільноту фанатів комп’ютерних ігор, де ті могли б пограти, поспілкуватись та відпочити. А ще навчатися і вдосконалювати свої навички на потужній техніці. Для цього спроектувати комп’ютерний простір зі своєю стрім-зоною, музеєм та баром. А ще якісним звучанням із акустикою Bose та Audac. Війна призупинила всі ці плани, але не зруйнувала.
Ми зробили фонове озвучення для кожної зони цього клубу. А також провели акустичний розрахунок для визначення розбірливості речі, і досягли показників STI 0,63. По-простому, це дуже гарний показник, з яким всі трансляції та стріми коментаторів буде чутно і зрозуміло кожному відвідувачу.
І це при тому, що клуб розраховано на 200 людей.
Ми віримо, що такі ініціативі на часі. Бо це один з варіантів простору, який об‘єднує, витягує зі своїх нір молодь, і дає можливість трохи відволіктись і відчути, що життя триває. Тому бажаємо його засновникам успіху і дякуємо за довіру.