Ресторан в'єтнамської кухні NĂM | Complex

Ресторан в’єтнамської кухні NĂM

Ресторан в’єтнамської кухні NĂM

За останній час в Києві відкрилося стільки ресторанів, барів і клубів, що, здавалося б – киян вже нічим не здивувати. Проте це не так. На розі Великої Васильківської та Саксаганського відкрився ресторан в’єтнамської кухні NĂM. Ви запитаєте, чому ж він примітний? А хоча б тим, що серед засновників суддя популярного кулінарного шоу «Майстер-шеф» Hector Jimenez-Bravo зі своїми компаньйонами Тарасом і Оксаною Середюк.

Ектор Хіменес-Браво вміє дивувати своїми кулінарними шедеврами також добре, як наша компанія Комплекс-В обладнає приміщення будь-якої складності дивно чистим звуком. Тому закономірно, що цю відповідальну роботу по технічному оснащенню ресторану доручили виконати нам, а монтаж даної системи, ми доручили перевіреного партнера SolveSolve

Крім основних залів в ресторані є кілька барних зон, і в кожній з них можна створити свою неповторну музичну атмосферу. Допомагає вирішити цю задачу високоякісна акустична система Freespace 3 компанії BOSE. Оперативне управління всіма звуковими параметрами здійснюється за допомогою устаткування Audac.

Сподіваємося, що відвідувачі ресторану гідно оцінять не лише кулінарні шедеври шеф-кухаря, а й розташовує до комфортного відпочинку музичну атмосферу.