Палац Спорту Юність | Complex

Палац Спорту Юність

Палац Спорту Юність

Проводити технічне оснащення великих спортивних споруд завжди нелегко. Не тільки тому, що часом вони просто величезні, і належить виконати море роботи з прокладанням сотень метрів всіляких комунікацій. А ще й тому, що особливості їх архітектури роблять все роботи непростими, а остаточну настройку обладнання надзвичайно складною.

Але найскладніше навіть не це.
В сучасні Палаци Спорту є по суті SMART Палацами, які повинні відповідати найвищим вимогам, які чітко прописані в Регламенті Міжнародних спортивних федерацій.
Так було і тут: все технічним вимоги необхідно було виконати відповідно до даних вимог.

До систем спортивного освітлення та озвучення вимоги завжди підвищені, тому, що саме світло і звук бачачи і чують як глядачі, так і телеглядачі перш за все і в цих системах помилятися не можна.
Тому в світі не так багато компаній, які мають успішний многоліття досвід таких інсталяцій.
Комплекс В – одна з таких, за нашими плечима інсталяції на різних спортивних об’єктах за вимогами ФІФА, УЄФА, ІІХФ, гандбол, Баскетболу, водних видів спорту.

Для усунення ефекту реверберації «відлуння» на величезній арені потрібна установка під покрівлею звукопоглинальних екранів, згідно акустичних розрахунків. Для цих робіт була залучена бригада професійних альпіністів-монтажників. Вони ж допомагали монтувати висотне спортивне освітлення.

Високоякісний звук був отриманий завдяки точному акустичному розрахунку, яку ми підтверджували при проектуванні акустичної демонстрацій коли можна почути як буде озвучений об’єкт до початку робіт з точністю в 98%! Такий інноваційний підхід, спільно з однією з кращих в світі брендів акустичних систем німецької компанії Fohhn Audio AG, яка вже понад 25 років спеціалізується на виробництві професійних гучномовців. Її акустичні системи мають чудові цифрові підсилювачі і технології обробки сигналів, що робить їх просто незамінними при роботі на складних об’єктах.

І, як підсумок, робота нашої компанії Комплекс-В була прийнята замовником з оцінкою відмінно!

На даний момент, Палаці Спорат Юність є самим технологічним спортивним об’єктом нашої країни і ми раді, що системи звуку та освітлення були виконані нашою компанією.