BankHotel Lviv | Complex

BankHotel Lviv

BankHotel Lviv

У Львові на вулиці Листопадового Чину, 8 відкриється BankHotel Lviv на 100 номерів. Він примітний тим, що розташований у відреставрованому будинку Австро-Угорського банку, що є пам’ятником архітектури.
Незважаючи на свій старовинний зовнішній вигляд, готель має саму ультрасучасну технічну «начинку». Наша компанія Комплекс-В обладнала його всім необхідним для забезпечення якісного звуку і світла у всіх приміщеннях.
Особливу увагу слід звернути на Арт Конгрес-Хол, завдяки технічній оснащеності якого готель може стати місцем проведення масштабних форумів, конференцій, з’їздів і конгресів. Він займає майже весь другий поверх і розрахований на 270 осіб. Його особливістю є можливість трансформації за допомогою розсувних перегородок на вісім менших залів, що вміщають від 12 до 50 осіб. Кожен з цих залів обладнаний всім необхідним для проведення повноцінних конференцій.

До комплекту обладнання входять:
• чотири проектора Optoma і екранами 150 “;
• дев’ять LCD екранів Vinga 65 “;
• врізні акустичні системи AUDAC Celo5;
• відео мережу з підтримкою 1080p60 і матричних управлінням Kramer;
• аудіо мережу з процесорним управлінням Bose ESP;
• управління всім комплексом здійснюється системою «розумний дім» Loxone (управління ліфтами проекторів, екранами, проекторами, HDMI роутинг, і роутинг звуку).

Але не тільки Конгрес-Хол може похвалитися першокласною технічною оснащеністю. Всі номери готелю наші фахівці обладнали унікальною освітлювальною технікою відомого іспанського виробника LEDS C4. Різноманітність світильників, їх неповторний зовнішній вигляд і зручне управління світлом, роблять перебування і відпочинок в номерах приємним і комфортним.
Ми впевнені, що відвідування BankHotel у Львові залишить у вас тільки найприємніші спогади.