Велопішохідний міст над Володимирським узвозом | Complex

Велопішохідний міст над Володимирським узвозом

Велопішохідний міст над Володимирським узвозом

Друзі, бачили новий міст на Арцi дружби народів? І як вам світло? Так-так, архітектурно-декоративне освітлення цього об’єкту здійснила саме наша компанія. Як ми вирішили це завдання? Чому саме так? Розпочнемо:

1. Терміни. Встановили та налаштували освітлення всього за 2 дні. А це швидко? Це дуже швидко.

2. Чи безпечно? — так, від слова «зовсім». Всю електрику ми закрили каленим склом. А ще, щоб не тягнути 220 вольт в перильних огорожах, ми встановили блоки живлення. Де? У спеціальних тумбах з чотирьох боків мосту.

3. Температура світла — 2400 Кельвін (бурштиновий колір). А навіщо таке тепле світло? А щоб не сліпити водіїв і пішоходів. К—комфорт

4. Як виявилося, виробників у яких можна замовити світлову температуру в 2400К — замало. Але ми викрутилися i знайшли якісні стрічки.

5. Потужність підсвічування — 2,2 кВт. А це багато чи мало? Це менше, ніж потужність чайника або праски в вашому домі.

6. Освітленість в межах норми. А які норми? Пішохідні та мостові переходи повинні бути в середньому 10 Люкс. Авжеж, i ми виконали цей показник.

7. Навіщо столиці цей міст? Він економить час в переміщенні по центру. І так, тепер не потрібно обходити і робити зайві петлі. Дякуємо Віталій Кличко і Александр Спасибко за успішне керування проекту.