Вінницький академічний обласний театр ляльок | Complex

Вінницький академічний обласний театр ляльок

Вінницький академічний обласний театр ляльок

Що стоїть за дитячою радістю?

Уявіть, що прямо зараз ви з малечею в ляльковому театрі. Зал повністю забитий — аншлаг. I так, всi 220 місць зайняті та близько 100 чоловік ще дивляться стоячи. Уявили цю обстановку? Ось в чому справа, саме так пройшло наше неофіційне відкриття державного академічного лялькового театру в Вінниці.

Так ось, коли театр переїжджав з старого приміщення в нове, нас попросили:

🔸 обладнати весь комплекс звуком;
🔸 інсталювати атмосферне сценічне світло;
🔸 придумати механіку для управління сценою.

А тепер все i по порядку:

У головному залі ми провели розводку пiд звук 7.1. Навiщо? Щоб потiм встановити проектор та екран i транслювати дiтлахам мультфільми високої якості.

У центральному холі ми встановили фоновий звук від Bose Professional. А ще додали звук на цокольному поверсі і на вулиці при вході. Ось тут найкрутіше підійшли колонки від AUDAC. А управління всією аудіосистемою здійснюється через цифровий пульт.

З цікавого

Тепер звукорежисер може керувати всім звуком на своєму планшеті. І так, з будь-якого місця в будинку. Звучить непогано, так? Ми, в Complex-V, за комфорт та діджіталізацію. I це ще не все…

Для номерів на сцені ми підключили радіомікрофони. Звучить досить просто, але ми придумали одну хитрість. Яку? Загалом, ми законектили їх через спліттер і підсилювач. І в чому фішка? Так втрата сигналу — неможлива. Все працює чітко та без збоїв.

Також ми інсталювали професійне сценічне світло, яке управляється через консоль, але… Що то за диво шоу без дим і сніг машин, згодні? Адже наші дітки таке люблять. Звичайно, їх ми також підключили та й налаштували.

А ще ми змонтували всю механіку сцени, яка може рухатися: відкривати і закривати завісу, куліси й декорації.

Підсумок

У сумі ми проклали та встановили: 7 км кабелю, 43 світлових приладiв, 37 колонок, 4 сабвуфера і 14 мікрофонів.

Так що все це означає?

Ми можемо довго перераховувати скільки типів світильників і звукових приладів ми підключили. У чому їх особливість і як вони працюють. Але повірте, це не відобразить ту казку, яку вони творять під час шоу.