Апгрейд культового театру в Лас-Вегасі - на Bose Pro | Complex

Апгрейд культового театру в Лас-Вегасі

Сьогодні розповімо про відомий міжнародний театр в Лас-Вегасі. Цікаво, що його побудував Кірк Керкорян в 1969 році на замовлення самої Барбари Стрейзанд. I так, тут були всі: від Арети Франклін до Френка Сінатри. А тепер до суті.

Отже, в ході останньої реконструкції на 150 млн доларів, театр вже обзавівся сучасним саундом — Bose Professional RoomMatch.

Театр в Лас-Вегасі Bose Professional RoomMatch

Ось, що справдi важливо:

Новий звук повністю зберіг почуття старовини і спадщини, переносячи відвідувачів назад в 70-i.
«У кожного з наших виконавців є свої вимоги: до ідеальної передачі звуку інструментів або вокалу, більш високим або низьким частотам.

I це круто, що саме ця аудіосистема задовольняє всі їхні побажання. Тому ми всi дуже задоволенi якістю Bose» — каже головний звукорежисер театру, Джо Догерті.

Театр в Лас-Вегасі Bose Professional RoomMatch

Про інсталяцію:

Вся система складається з 16-и підвішених модулів RoomMatch: по 8-м з кожного боку залу. Також є 8-м сабвуферів: під сценою і під стелею. А ще встановлено 9-ть гучномовців, спрямованих на балкони та ще 10-ть для загального фронтального звуку. А ось зона відпочинку «VIP» має свою власну систему RoomMatch. І все це працює в зв’язці з підсилювачами PowerMatch. Звучить круто, так?

Цiкавий факт:

Коли відомі критики та поціновувачі високого мистецтва дізналися про реконструкцію звуку, то кричали «Караул!», але… Коли почули, то всi дружно закричали «Вау».