Киевский Центральный Зоопарк | Complex

Киевский Центральный Зоопарк

Киевский Центральный Зоопарк

Нове освітлення для Київського Центрального Зоопарку

Отже, розповідаємо. Спочатку, до нашої співпраці з зоопарком, вже був дизайн-проект від сторонньої компанії. В підсумку, ця компанія вийшла з проекту через внутрішні причини. З лірикою все, а тепер до справи.

Яке завдання? Переробити та поліпшити попереднє дизайнерське рішення. І так, ми це зробили. Цікаво як? Тоді почнемо:

Звичайно ж, ми вирішили не повторювати чужих помилок, тому зробили весь свiтлотехнiчний розрахунок з нуля. А ще розробили серію нових й практичних рішеннь. Навіщо? А щоб довести генпідряднику, що наш варіант – такий, як i повинен бути.

Що ж ми зробили?

По-перше, ми підсвітили скульптуру жирафа та й інші скульптури. Так-так, їх поки немає в зоопарку, але… Вже до відкриття вони будуть встановлені. Загалом, не будемо розкривати всі секретики.

По-друге, ми висвітлили центральну площу входу i фасад будівлі. Ооо, так… Вийшло дуууже гарно.

Що було далі? Пізніше ми привезли обладнання від LEDS C4. Скільки? Аж 215 світлових приладів. Навiщо стiльки? А щоб нашi партнери змогли круто реалізувати на практиці задуману ідею. Бінго, і в них все вийшло.

На перший погляд звучить все просто, так? Але, повірте, переробляти чиюсь роботу, коли ти обмежений рамками – складніше нікуди. Наприклад, розташування світильників в деяких місцях категорично не можна поміняти. Чому? А тому, що вже до нас проклали весь кабель та зробили розрахунки. Тому й довелося адаптувати всi ідеї до тих умов, що в нас вже були.