Ресторан «Товстий і Тонкий» | Complex

Ресторан «Товстий і Тонкий»

Ресторан «Товстий і Тонкий»

Портфоліо наших проектів поповнився ще одним значущим об’єктом. Новий ресторан «Tolstiy & Tonkiy», який відкрився на вул. Прорізній в Києві цього літа, готовий дивувати своїх клієнтів не тільки трендової кухнею Азії, Перу і Європи, а й чудовим звуком.

Акустична система була спроектована і успішно реалізована нашою компанією на обладнанні Bose.

У двох великих залах встановлені легендарні акустичні системи Panaray® 502, які з відзнакою вирішують будь-яку акустичну завдання: від чистого і м’якого фонового звуку до глибоко і яскраво вираженою живої музики, що виконується вечорами популярними групами Києва.

Як обробки і посилення задіяна нова модель підсилювача Bose PowerMatch ™ PM8500. У ресторані також є VIP-зал, який оснащений акустичними системами FreeSpace 3.В якості обробки і посилення задіяна нова модель підсилювача Bose PowerMatch ™

Завдяки точному акустичному розрахунку, виконаного за допомогою спеціальної програми Bose Modeler ™, система виконала всі побажання і поставлені перед нами завдання від замовника.

Ресторан вже працює в повному режимі, але планується також його розширення за рахунок літнього майданчика. Якщо ви гурман і цінитель музики в стилі лаундж, то це ресторан для вас.