ЦУМ - Центральний універмаг Києва | Complex

ЦУМ – Центральний універмаг Києва

ЦУМ – Центральний універмаг Києва

Ось і пролетіли 3 роки з того моменту, як перший співробітник компанії «Complex-V» побував на будівельному майданчику київського ЦУМу.

За цей період багато що встигло змінитися – від технологій систем освітлення до президента України. Ми використали цей час максимально ефективно і завдяки професіоналізму команди замовника і досвідченим співробітникам компанії «Complex-V» створили і реалізували абсолютно унікальний для України проект освітлення.

Архітектурно-декоративне освітлення ЦУМу складається з двох незалежних систем: класичного і динамічного. Класичне освітлення має 31 незалежну групу включення і охоплює всі архітектурні особливості фасадів будівлі.

Динамічне освітлення створює атмосферу і настрій для заходів, що проводяться за допомогою величезної палітри кольорів і можливостей управління. Фоновий звук, як зовні, так і всередині, так само реалізований компанією «Complex-V».

Відповідно до поставленої задачі, ми забезпечили в будинку 18! зон звучання, які мають індивідуально запрограмований контент для кожного дня тижня і часу доби. Безумовно, ми пишаємося, що стали частиною одного з наймасштабніших і важливих проектів в Україні в 2016 році.