Оздоровлюючі вібрації від AUDAC | Complex

Оздоровлюючі вібрації від AUDAC

Знайомтеся, курорт Edelweiss — оздоровчий комфорт альпійського будиночка в поєднанні з сучасним дизайном. А ще наші австрійські колеги встановили й налаштували там кристально чистий звук від Audac. Такий же чистий, як і гірське повітря навколо цього місця. Осьо, що саме вони зробили.

Всередині

Для зручності і моніторингу звуку в різних зонах комплексу вони встановили 6-ть цифрових аудіомікшерів Audac M2 Multimedia та панелі управління DW5066. А ще повісили 283 стельових динаміка CIRA524 QuickFit. Ооо, так… І вони круто вписалися в сучасний інтер’єр комплексу.

Звичайно ж, що перші враження від готелю народжуються саме в вестибюлі. Як їх зробити ще яскравішими? Для цього встановили 6-ть настінних колонок Ateo4. А завдяки технології Clevermount всі кабелі приховані в самому динаміці. Навіщо? Так колонки виглядають естетично приємніше та без втрати в якості звуку. Суцільні плюсики, так? Отож бо.

Зовні

Отже, на вулиці вони інсталювали 12-ть всепогодних й водонепроникних колонок WX502/О. Так-так, і це ідеальне рішення для розміщення поруч з басейнами та спа-центрами на відкритому повітрі. Чудова ідея, ми також би зробили.

I… головне питання, що керує всім цим?

А керує всім модульна аудіосистема XMP44, В чому ж її перевага? Вона може обробляти до 4-х різних джерел. І так, саме це дозволяє легко перемикатися між онлайн та оффлайн музикою. К—комфорт