Minuit Une в Україні, запрошує на першу презентацію! | Complex

Minuit Une в Україні, запрошує на першу презентацію!

Компанія Complex V, ексклюзивний дистриб’ютор Minuit Une в Україні, запрошує на першу презентацію та тестування приладу IVL Lighting!
IVL Lighting — це нова категорія освітлення, створена і запатентована Minuit Unе!

Французька компанія Minuit Une була заснована в 2013 році командою інженерів-оптиків, які захоплювались музикою та були великими шанувальниками живої концертної сцени. Переходячи від концерту до концерту, в основному на майданчиках середнього розміру, а іноді і на більш великих шоу, вони завжди дивилися на мальовничі вогні під час концертів своїм професійним поглядом.

І вони зробили спостереження, що можливості освітлення були обмежені логістикою середніх приміщень. IVL Lighting втілилася в життя завдяки пристрасній ідеї створення ширококутного, імерсивного, різноспрямованого освітлювального приладу, спеціально розробленого для проведення шоу на майданчиках середнього розміру, від 1000 до 5000 осіб.

Minuit Une – IVL Lighting

Лінійка IVL — це не просто креативна технологія, це відповідь на проблему, яку мають багато дизайнерів освітлення.

IVL Lighting — це продукція, яка неодмінно зацікавить прокатні компанії,  івент-організації, світлорежисерів, власників клубів та концертних майданчиків, музикантів та діджеїв та представників шоу-бізнесу. 

Презентація буде відбуватись 24 вересня в Одесі за адресою Миколи Боровського, 33.
Початок о 18:00
 

Участь у заході безкоштовна, але при попередній реєстрації
Реєстрація: https://forms.gle/UdruXGYzph86s4an6 

До речі, якщо ви не маєте можливості відвідати захід, то на вас чекає пряма трансляція заходу у ФБ на сторінці Complex V, підписуйтесь. 

Захід відбуватиметься з дотриманням санітарних норм. 

Світло дійсно має значення. Давайте разом створювати нові враження від освітлення!