Full Bar - з акустикою Void Acoustics | Complex

Full Bar

Full Bar

Перша українська локальна лабораторія в Києві

Всім привіт. Сьогодні розповімо вам про цікавий бар на Мечникова – Full Bar. До речі, завтра в них велика відкриття — приходьте!

В чому ж його фiшка?

Почнемо з того, що це перший бар, який зробив акцент на коктейлях з вітчизняними інгредієнтами і українською барною культурою. А ще, знаєте, хто бар-менеджер і співвласник цього закладу? Чоловiк, який здобув перемогу з найбільшим відривом в історії конкурсу Drinks Come True від Bombay Sapphire у Лондоні. Знайомтеся – Назар Макаров, вітаємо його з перемогою!

«На конкурсi в Лондоні я використовував лише українські інгредієнти. Для мене це означає те, що ми робимо, потрiбно не лише тут. Воно конкурентне й за кордоном», – каже Макаров.

Яку участь ми прийняли в апгрейді закладу? Яке завдання було у нас?

Укомплектувати саундом вечірній pre-party бар. Ну, щоб днем ​​просто грав фоновий плейлист, а вже ввечері за пульт ставав діджей і починав своє чарівництво. Сказано – зроблено!

Якi були складнощi?

Коли ми зробили перші виміри, то зрозуміли, що так магії не буде. Все дзвеніло й шуміло, а звук відбивався від стін, як м’ячик на чемпіонаті з настільного тенісу.

Але це можна виправити: потрібна хороша акустична обробка. Тому ми, погодивши із замовником, встановили плити Acoustic Sound. Ооо… Повірте, це круто знизило відлуння в приміщенні. У підсумку, все заграло й заспівало.

Далi ми встановили акустику від Void Acoustics – 4 настінних гучномовця серії Cyclone і 2 сабвуфера серії Venue. А ще налаштували їх так, щоб звук був максимально атмосферний.