Акустика від Bose на стадіоні Philips Stadion в Нідерландах | Complex

Акустика від Bose на стадіоні Philips Stadion в Нідерландах

Акустика від BOSE на стадіоні Philips Stadion в Нідерландах

Акустика від Bose на стадіоні Philips Stadion в НідерландахОтже, цей стадіон вміщує аж 35 тисяч чоловік. А ще є рідною домівкою професійного футбольного клубу PSV. І так, цей стадіон кращий в Нідерландах. А тепер вiн став ще крутiший, бо там звучать нові лінійні масиви ArenaMatch DeltaQ та гучномовці ArenaMatch Utility.А звук хороший? Ось, читайте, що сказав директор стадіону Philips Stadion – Франс Янссен:«Обладнання від BOSE значно підвищило сприйняття матчів PSV глядачами. І так, тепер якість проведених ігор, максимально наблизилося до рівня ліги чемпіонів — рівню, до якого ми прагнули».P.S. Нагадаємо, що ми офіційні дистриб'ютори BOSE в Україні. Зробимо так само круто: від ресторану і до стадіону😉 Заходьте — https://complexv.com.#брендиComplexV

Posted by Complex-V on Sunday, July 21, 2019

Отже, цей стадіон вміщує аж 35 тисяч чоловік. А ще є рідною домівкою професійного футбольного клубу PSV. І так, цей стадіон кращий в Нідерландах. А тепер вiн став ще крутiший, бо там звучать нові лінійні масиви ArenaMatch DeltaQ та гучномовці ArenaMatch Utility.

А звук хороший? Ось, читайте, що сказав директор стадіону Philips Stadion – Франс Янссен:

«Обладнання від BOSE значно підвищило сприйняття матчів PSV глядачами. І так, тепер якість проведених ігор, максимально наблизилося до рівня ліги чемпіонів — рівню, до якого ми прагнули».