Бельгійський інститут природничих наук в Брюсселі. | Complex

Бельгійський інститут природничих наук в Брюсселі.

Ну ж бо, хто хоче побачити дивовижну красу Антарктики?

Так-так, i це цілком можливо. Навіть далеко їхати не потрібно. Як? Де? У Королівському бельгійському інституті природничих наук в Брюсселі.

Тож, розповідаємо:

Отже, в минулому році відкрилася дуже атмосферна виставка – «В Антарктиці». І що ж там? А тепер уявіть, як ви досліджуєте великий континент площею в 14 мільйонів квадратних кілометрів. Вау, оце природа… Ти диви, які тварини. Крутезне відчуття, еге ж? Ніби насправді там. А знаєте, що найцікавіше? А те, що такі емоції можна дiйсно відчути, якщо зважитеся відвідати бельгійську виставку. Бо це щось неймовірне!

Цiкаво, а як у них це вийшло?

Авжеж, чіткий звук зіграв дуууже важливу роль у створенні такого грандіозного відчуття. Тому респект колегам з AUDAC Ocular. Бо саме вони встановили й налаштували чарівну комбінацію з колонок WX502 і PX112. А щоб ще більше посилити враження відвідувачів, вони додали 2-а сабвуфера BASO10 Bass Reflex. Ооо, i це просто космічнi вібрації.

Отже, саме таке поєднання заліза та налаштувань забезпечило найбільш якісний звук. А ще супер гармонійно вписалося в навколишнє середовище. І що найважливіше – збереглося повне занурення.