Звук для нового Porsche-центра на AUDAC | Complex

Звук для нового Porsche-центра на AUDAC

Крутезний звук для нового центру Porsche

Як вы вважаєте, як повинна звучати музика в виставковому центрі преміум авто? Так, вірно – теж люксово. Саме тому німецький автовиробник вибрав саунд від AUDAC. Отже, про все й по порядку. Давайте вже почнемо👇

Так ось, крім виставкового залу в центрі Porsche є ще й ремонтний центр. Саме так, там автомеханіки полюбляють працювати під драйвову музику, але… Для диспетчерів також потрібен якісний гучний зв’язок.

І що ж для цього вибрали?

Звичайно ж, гучномовці WX502 від AUDAC. Чому їх? А тому, що вони забезпечують ідеальний баланс між робочим простором і прослуховуванням музики. В підсумку, і настрій є творити, і продуктивність не страждає – всі щасливі🙌

А ще, погодьтеся, що це супер зручно, коли звуком обох зон центру можна керувати за допомогою єдиного інтерфейсу. Тож, саме тому вони підключили виставковий та ремонтний центри до AUDAC Touch 2. А що це? – запитаєте. А це єдина панель для повного контролю звуку в кожній зоні. І так, працює вона теж за допомогою додатка для всіх видів пристроїв.

Висновок

Юхууу, тепер бельгійський центр Porsche може легко керувати освітленням і шторами в демонстраційному залі. А ще миттєво змінювати всі налаштування за допомогою додатка, однак… У ремонтному центрі співробітники теж хочуть мати можливість вибирати музику, яку вони слухають🤔 Бінго, і в них є така можливість. Як? А завдяки простоті того самого додатка AUDAC Touch 2: можна вносити будь-які зміни в лічені секунди зі свого смартфона. І це реально дуже зручно, згодні?