ЖК «Французький квартал» | Complex

ЖК «Французький квартал»

ЖК «Французький квартал»

Компанія «Комплекс – В» розробила і успішно втілила в життя проект освітлення одного з кращих житлових комплексів міста Києва – «Французький Квартал».

Нашими інженерами була виконана колосальна робота, завдяки злагодженим діям монтажного відділу і інженерів-проектувальників, по периметру комплексу було встановлено 680 метрів світлодіодних RGB світильників. В процесі реалізації даного проекту ми здійснили інсталяцію 2400 метрів живильного проводу, а також 1410 метрів контрольного кабелю.

Для синхронізації всіх чотирьох будівель використовуються 1 передавач і 3 приймача. Передача сигналу між будівлями проводиться по радіоканалу – це суттєво економить час виконавця і кошти замовника подібного типу інсталяцій.

Достатньо складно не звернути увагу на макет Ейфелівой вежі в центрі комплексу, котороая привертає увагу своїми габаритами і барвистою заливкою квітів. Даного ефекту вдалося домогтися за допомогою RGB прожекторів. У зв’язку з тим, що конструктив вежі досить складний, нам знадобилося кілька днів для підбору обладнання та його розташування на 3Д моделе.

Щоб оцінити якість і красу даного проекту рекомендуємо Вам відвідати ЖК «Французький Квартал», який знаходиться вул. Анрі Барбюса 51/2