Звук для ТРЦ - Оушен Плаза | Complex

Звук для ТРЦ – Оушен Плаза

Звук для ТРЦ – Оушен Плаза

Чим більше приміщення, тим складніше забезпечити в ньому високоякісний звук. А якщо воно ще досить складне в архітектурному плані, має безліч звуковідбивальних поверхонь: плитка на підлозі скляні вітрини і великий скляна стеля.

А тепер Уявіть, что це приміщення – ТРЦ Оушен Плаза, что має площу 235 тис. Квадратних метрів.

Хто бував там раніше, то, напевно, знає, який там був огидний звук. Розіб’є раті то з того, що видавала акустика було складно, а в деяких зонах просто неможливо.

Усунути цю проблему було запропоновано нашим фахівцям, що мають великий досвід у вирішенні найскладніших завдань. Нами була розроблена 3D модель приміщення і проведено звукотехнічних розрахунок. Завдяки йому були усунені всі попередні недоліки, ліквідовані зони з недостатньою гучністю і недостатньою розбірливістю, забезпечуючи високоякісне звучання по всій площі галереї, коридорів і санвузлів. Незважаючи на просто величезний обсяг роботи, фахівці нашої компанії виконали переоснащення всього ТРЦ в найкоротші терміни. І, звичайно, ми використовували якісну акустику світового бренду AUDAC. Всього було встановлено 833 акустичні системи.

У кожній комутаційної крім підсилювачів встановлений звуковий процесор BOSE, який виконають необхідну еквалізацію для кожної зони, також звуковий роцессор управляє гучністю індивідуально для кожної зони. Звуковий сигнал між звуковими процесорами віддається через мережу DANTE.