Ресторан - Queen | Complex

Ресторан – Queen

Ресторан – Queen

Пам’ятаєте, ми розповідали вам про розкішний комплекс з видовою терасою на Дніпрi — ресторан Queen? Пригадали? Юхууу, гарні новини. Ми продовжили працювати над цим дивовижним місцем. На цей раз висвітлили ще 3-й та 4-й поверх: лобі, ресторан і караоке. Про все і по порядку. Почнемо.

 Лобі: що зробили?

А тепер уявіть велику шафу 4х6,5 метрів. Уявили?? Так ось, ми змайстрували великий сейф для вина на 102 індивідуально-програмованi комірки. Як все це працює? За допомогою адміністратора клієнт може задати будь-який колір для будь-якого елементу, але… Це було б зовсім просто. Тому ми зайшли далі і зробили можливим задавати динамічне освітлення окремо для кожної комірки. І так, на стільки різноманітно, на скільки вистачить фантазії. А ще можна з’єднати освітлення шафи з еквалайзером Dj-мікшера в караоке. Звучить круто, так? А виглядає ще краще.

Також в центрі лобі, біля каміна, ми встановили величезну 5-ярусну люстру: 3 метра вгору і стільки ж в діаметрі. Що за люстра? — Grok від LEDS C4. Як раз під нею розташована зона очікування з диванчиками й баром. Саме тут гості закладу чекають поки їх запросять в ресторан.

 Iнтерактивні сходинки

Все. Час переходити із залу очікування в ресторан. Залишилося тільки піднятися на 22 сходинки. Готові? Ого, навіть тут свято. Що там? Що? Якщо коротко, то освітлення кожної сходинки теж індивідуально програмується. Переливається так, ніби запрошує вас піднятися в ресторан. Ооо… Повiрте, це дiйсно фантастика. Виглядає епічно і масштабно.