Queen Country Club | Complex

Queen Country Club

Queen Country Club

Компанія Комплекс-В успішно реалізувала і здала в експлуатацію перший в своїй історії клуб-курорт, а також перший в Києві подібного спрямування Queen Country Club! Авторами даного закладу стали творці таких популярних місць як: ESHAK Київ, Toko Downtown, Sass Cafe Dubai, Seafood Room Hong Kong, CHINAGOLD, ZOLOTO Казахстан та інші.

Це те місце, де днем звучання має бути рівномірним і якісним, при цьому не заважати відпочиваючим, а ввечері спокійне місце, перевтілюється в party-bar, з можливістю виступу live-артистів.

Для виконання технічного завдання, від замовника, ми використовували всепогодную акустику BOSE і AUDAC. Управління даною системою здійснюється досить легко. Маючи в руках будь-якої планшет, ми можемо відправляти кожної з 8 доступних зон, що робить заклад комфортним, для всіх відвідувачів, незалежно від того в якій зоні Ви відпочиваєте.

Після здачі проекту, ми провели вимірювання, які підтвердили точність акустичного розрахунку на 97%, а саме:
Рівень звукового тиску 98.7dB
Рівень розбірливості мови 0.61 STI
Равномеросноть звукового покриття 2.7dB

Всі показники вище норми, а це значить, що нашою командою було правильно підібране акустичне обладнання і реалізований черговий хороший проект.

Чекаємо Вас в Queen Country Club!