Освітлення LEDS-C4 для - ТРЦ AVE PLAZA | Complex

ТРЦ AVE PLAZA

ТРЦ AVE PLAZA

Освітлення вітрин робить прямий вплив на ефективність діяльності магазинів. Такі фактори, як привабливість, кількість, якість світла, позиція і націлювання будуть безпосередньо впливати на виконання основних функцій вітрини, одного з основних інструментів для залучення уваги відвідувачів торгово-розважального центру. При реалізації даного об’єкта були враховані всі світлотехнічні показники для досягнення оптимального балансу освітлення і його функціональності.

Для вирішення поставлених технічних завдань були обрані два типи світильників Leds C4: з спрямованої і заливає оптичними системами. Комбінація двох систем дозволила досягти найбільш високих показників освітленості, спираючись на результати світлотехнічного розрахунку, який забезпечує демонстрацію нормованих світлотехнічних параметрів. Все це можливо завдяки побудові точної 3D-моделі.

Використання трекових світильників, так само обумовлено можливістю змінювати кількість точок світла, їх місце розташування або регулювати кут їх променя, тим самим адаптуючи світло до змін композиції у вітрині магазину.