Озвучення Барбершоп - the Kult studio | Complex

Барбершоп – the Kult studio

Барбершоп – the Kult studio

Друзі, ми встановили в перший одеський барбершоп kult.to акустику вiд Void Acoustics. Отже, з чого все почалося?

Якось до нас звернувся бізнесмен із закордону. До речі, він дуже любить акустику Void. Також часто використовує її в своїх бізнес-проектах. Так ось, цього разу він відкрив свій черговий проект в Одесі — барбершоп «Культ». І так, звернувся саме до нас. Чому? Ми єдиний офіційний дистриб’ютор Void в Україні. Як він нас знайшов? Через офіційний сайт Void.

Що саме ми встановили? Серію Void Indigo. А ще, це дебютна інсталяція цієї серії в Україні.

У чому була складність?

Справа в тому, що Void, як і інші світові бренди, використовує підсилювачі Powersoft в більшості своїх лінійок. Тобто вони зашивають в підсилювач свій фірмовий пресет звучання. І так, вiн блокує пристрій від внесення змін: криву звучання — інтелектуальна власність бренду.

В нашому випадку, у замовника вже був підсилювач Powersoft. Звісно, що замовник захотів його використати, щоб заощадити, але… Той підсилювач не мав ніякої встановленої прошивки. Підсумок? Звук був тупий, як пробка. Без будь-якої обробки.

Що ми зробили? Лайфхак від Complex-V

Ми привезли такий же підсилювач, але з прошивкою від Void. Включили. Протестили звучання за допомогою вимірювального мікрофону. Що далі? Наші фахівці налаштували систему так, що замовник був просто у захваті. Т — турбота.

Круто? І ми також думаємо.