Національний гімнастичний комплекс «MGA» | Complex

Національний гімнастичний комплекс «MGA»

Національний гімнастичний комплекс «MGA»

Нещодавно наша компанія закінчила роботи по акустичної підготовці та встановлення системи спортивного звуку в Національному Гімнастичному Комплексі – MGA Milli Gimnastika Arenası, Баку Азербайджан.

Акустичний розрахунок системи спортивного звуку, виконаний на основі 3Д моделі показав, що коефіцієнт чіткість мовлення (STI) в залі дорівнює 0,45 що не відповідає світовому стандарту IEC 60849 згідно якого STI не повинен бути менше 0.5

Причиною тому висока час реверберації приміщення (RT60) перевищує 6 сек. Що говорить про те, що це складне приміщення. При такому часу реверберації приміщення неминучі втрати в артикуляції мови і домогтися прийнятного коефіцієнт розбірливості (STI) не представляється можливим.

У зв’язку з цим наша компанія був розроблений унікальний проект по акустичної підготовці спортивного комплексу.

Для досягнення комфортної акустичної середовища були застосовані 8000 акустичних баффлов (Polywrap Sound Baffle). Застосувавши дане рішення нам вдалося знизити час реверберації (RT60) до 3,5 сек а коефіцієнт чіткість мовлення склав 0,6 що є дуже хорошим показником. Завдяки своєму лаконічному дизайну, легкого способу кріплення дані панелі створюють враження невагомості, елегантності і відмінно вписуються в загальний дизайн спортивного комплексу.