Міжнародний аеропорт в Одесі | Complex

Міжнародний аеропорт в Одесі

Міжнародний аеропорт в Одесі

Новий звук для міжнародного аеропорту в Одесі

Друзi, хто вже чув про новий аеорпорт в Одесі? Чули ж, так? Хороші новини. Юхууу, саме ми зробили для них нову систему озвучування. Круто? А тепер про все й по порядку. Тож почнемо:

Яке завдання? Зробити розбірливий звук для 32-х зон міжнародного комплексу на 3-х поверхах:

– зал вильоту;
– зона реєстрації;
– зали прильоту;
– зал видачі багажу внутрішніх рейсів;
– зал видачі багажу міжнародних рейсів;
– зал паспортного контролю;
– тощо…

І в чому ж масштаб? – запитаєте. А в тому, що для кожної зони ми використовували різні акустичні налаштування.

Звичайно ж, почали ми з того, що зробили звукотехнічний розрахунок. І знаєте, в чому була складність? Основні зони аеропорту – це мармурова і металева стеля. І що це значить? Віддзеркалення й нерозбірливий звук. Загалом, все як на жд вокзалах – словесне мiсиво. Нуу, ви зрозуміли.

Як би швидше за все зробили інші компанії? – дайте-ка вгадаємо:Думаємо, що в 90% випадків відразу приїхали б з обладнанням на об’єкт. А як зробили ми? – запитаєте. В нас є крутезний софт – Bose Modeler, тому ми залишилися в своєму затишному офісі. Замовник просто надіслав нам креслення кожної зони, а ми побудували 3D-модель приміщень на їх основі. А ще розставили всi колонки та зробили точний підрахунок. Круто i зручно, так? Отож бо.

Як ви вже знаєте, ми підключили тонни обладнання. Давай-ка тепер i про них детальніше, ок? Тож, розповідаємо.

Ми використовували 3-и основних типи гучномовців:

1️⃣ Для роботи в складних акустичних приміщеннях – 39 масивів Bose Professional MA12. Чому? А тому, що вони створюють спрямовану звукову хвилю, яка схожа на шматок торта на 160 °.

2️⃣ Також ми повісили 390 стельових гучномовців AUDAC WX502. Призначення? Для всіх невеликих кімнат. Наприклад, кімната матері й дитини або будь-які сантехнічні приміщення.

3️⃣ І останнє – 19 колонок AUDAC KYDO. Вони дуже схожі на Bose Professional, тільки трохи менше. І так, теж для специфічних умов.