Warning: Creating default object from empty value in /home/comple07/complexv.com/www/wp-content/plugins/induzy-core/admin/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
D.Fleur — Ночной клуб | Complex

D.Fleur — Ночной клуб

D.Fleur — Ночной клуб

У самому серці Києва, на Грушевського, 3 відкрився новий ресторан D.Fleur, що перетворюється після півночі в розкішний party place.

Звичайно, може виникнути резонне питання – що в цьому такого незвичайного, адже в Києві не один нічний клуб, і в кожному можна весело провести час і добре потанцювати? Так це так. Проте відкриття D.Fleur в найближчому майбутньому може привести до кардинальної зміни підходу в технічній оснащеності клубів і ресторанів.

Родзинка цього клубу в тому, що в ньому вперше в Україні встановлено унікальне звукове обладнання найвищої професійного класу англійської компанії Void Acoustics. Крім приголомшливих технічних характеристик, здатних перетворити будь-яке приміщення в концертний зал з дивовижною акустикою, воно має неповторний футуристичним зовнішнім виглядом.

Відходять у минуле величезні чорні ящики, іменовані колонками, добре знайомі інтер’єру клубів і концертних залів минулого століття. Дзвоновидні високочастотні випромінювачі, виконані з високотехнологічного композитного матеріалу, немов зробили крок до нас з майбутнього. Їм під стать і 130 -кілограммовий сабвуфер, виготовлений з багатошарової березової фанери з підсилюють алюмінієвими розпірками.

Така звукова техніка вже встановлена в багатьох відомих клубах по всьому світу. Тому, запрошені європейські та світові зірки клубної індустрії будуть відчувати себе в своєму звичному середовищі.

Це тільки мала частина обладнання, встановленого нашими фахівцями з компанії Комплекс-В в ресторані і клубі D.Fleur. Адже всі проблеми ми вирішуємо комплексно і на світовому рівні. Тому не випадково в списку реалізованих нами проектів по Україні та за її межами знаходяться величезні стадіони і затишні ресторани, гучні торговельні центри і сучасні житлові комплекси, льодові стадіони і палаци спорту, історичні пам’ятники і культурні об’єкти.