Олексій Адаев | Complex V

Олексій Адаев

Олексій Адаев

Директор з продажу LEDS C4 Ukraine

Знайомтеся, Олексій Адаев — вiн розвиває бренд LEDS C4 Ukraine і формує дистриб’юторську мережу в Complex-V.

Розкажи, а скільки ти вже працюєш в цій сфері?

— Займаюся світлотехнікою з 2005 року. Потрапив в цю сферу відразу після інституту в Харкові. Почав свою кар’єру в місцевій дистриб’юторській компанії, як регіональний менеджер — салони, магазини, продавці. Там же став керівником відділу продажів. Відповідав за всі продажі в Україні. Керував 4 офісами і командою продажників з 20 осіб. Якось так😎

Після тієї компанії ти відразу потрапив в «Комплекс-В»?

— Довгий час ми дружили з хлопцями в плані взаємин на ринку світла. І пару років назад Andrii Shvets — співвласник, сказав: «Приходь. Будеш розвивати продаж бренду Leds C4 ». І ось я тут.

А як ти потрапив в сферу світлотехніки?

— На п’ятому курсі університету мій викладач влаштував мене на роботу до своєї колишньої студентки. Загалом, у неї був невеликий сімейний бізнес. Вона займалася новорічною ілюмінацією. Так ось, вони шукали людину, яка дружить з Photoshop і зможе малювати ескізи для замовника.

Одного разу я поїхав на закупівлю обладнання в салон світлотехніки в Харкові. Так-так, саме там я вперше побачив круті дизайнерськi рішення по світлу. А ще дізнався, як виробляється знамените муранське скло. Мене це дуже вразило. Відразу зрозумів чим хочу займатися в житті. Власне, так і відбулося🙃

У найближчі кілька років ти бачиш себе тільки в цій темі?

— І не тільки в найближчі, ахаха. Чесно, мені подобається працювати з проектами. Спілкуватися з дизайнерами та архітекторами. А ще вирішувати нестандартні та цікаві завдання. Я відповів на питання?

А розкажи-но про якесь складне завдання, яке ти вирішив.

— Знали, що в Європі фабрики йдуть на канікули двічі на рік? Так, у січні і в серпні – сієста. I так, в них існують певні проміжки, коли вони припиняють приймати замовлення.

Загалом, як-то одна дизайн-студія звернулася до нас в кінці жовтня. Завдання? Привезти все світло для поверху в бізнес-центрі “Парус”. Були там? Тоді уявіть, якi розміри цілого поверху. Дедлайн? Все повинно бути готове до 31 грудня. Але ми відразу розуміли, що в другій половині грудня випаде все виробництво. Що далі? Спочатку ми зробили світлотехнічний розрахунок. Всього за тиждень узгодили зовнішній вигляд світильників і терміни поставки. Підсумок? Вже 25-го грудня ми розмитнили все обладнання. Десь 200 найменувань.

І так, це завдання було непростим. Чому? Бо повний контроль на всіх етапах угоди. Та й ще i час такий — передноворічний. Але ми впоралися👌 Всі задоволені.

Що тобі подобається в твоїй роботі?

— Нестандартні проекти. Це коли потрібні оригінальні рішення. Наприклад, коли фабрика може показати свою гнучкість. Щось переробити, перефарбувати, перебудувати. Загалом, не по каталогу. І так, мене це страшенно залучає.

Хлопці розповіли, що був колись у Комплекс-В проект нового готелю. За брендубком їм потрібен був всього один настільний світильник. Фабрика, у якій ми замовляли — не робила таких. Так ось, спеціально під цей проект вони розробили і зібрали такий самий у кількості 1 шт. Так-так, limited edition🤩 І це круто! Саме такі завдання мене привертають.

А скільки одиниць світлотехніки ти продав за свою професійну діяльність?

— Ні, так не підрахую. Можу відповісти, що з лютого 2019 року я вже продав 496 світильників Leds C4.

А чим займаєшся у вільний час?

— Граю в футзал. А ще у нас своя постійна команда «Фраглаб» — команда однієї IT-компанії. Ми за них граємо у всіх київських чемпіонатах. Дуже люблю спорт💪

Ми зателефонуємо Вам