Андрій Тівоненко | Complex V

Андрій Тівоненко

Андрій Тівоненко

Відділ продажу

Знайомтеся, Андрій Тівоненко — наш менеджер з продажів обладнання LEDS C4. А ще він працює, як менеджер проектів. Детальніше? Керує всiма проектами компанії в районі Перської затоки: Оман, ОАЕ, Катар i… Далі ще цікавіше, тож почнемо👇

Як довго ти працюєш саме з Перською затокою?

— У цьому регіоні працюю вже більше 4-х років. Результат? Провів 6-ть великих проектів. Серед них і для членів королівської сім’ї в Катарі. Ось такі справи🙃

Круто, а розкажи про твій найбільший закордонний проект?

— Напевно, хай буде 47-поверховий готельний комплекс для оператора Marriot. Загалом, зробили для них світлотехнічний розрахунок з візуалізацією та встановили 8000 приладів освітлення. Масштабненько, так?

Так, це вражає. А зараз робите щось за кордоном?

— Авжеж, робимо стадіон в Омані. Завдання? Хочемо зробити акустичну обробку приміщень. Навіщо? А щоб їх звук був чистий, як сльоза🙌 Ось такий в нас настрiй.

Як ти прийшов до того, чим зараз займаєшся?

— Отже, раніше я вже працював в інсталяційних компаніях. А на початку свого шляху навіть працював в проектному інституті. Що там робив? Займався технічним проектуванням. Так ось, в процесі чергової зміни роботодавця, я i потрапив до Complex-V. Уявляєте, це було 10 років тому. Ууух, як же летить час.

Слухай, а ти за освітою випадково не стоматолог? Знаємо тут одного такого арт-директора😁

— Ахаха, нi, кардинально нічого не міняв. Я інженер-електронник загального профілю i це мені знадобилося в проектому інституті. А далі я подався в менеджери з продажів і вже потiм став ще й керівником проектів.

Цікаво, скільки в тебе було проектів за 10 років роботи в Комплекс-В?🤔 Хоч приблизно.

— Воу, та їх вже й не злічити, але… Ось вам загадка. Це точно двозначне число і дуууже близько до тризначного. Нууу, хто відгадає? — пишіть свої варіанти в коментарях.

І завершальне питання…
Як проводиш особистий час?

— Люблю активний відпочинок в будь-якому його прояві: велосипед, фітнес, подорожі й так далі.