Решение Bose Work (ru) - Навушники Noise Canceling 700 UC | Complex

Решение Bose Work (ru)

Рішення Bose Work приносять простоту та чіткість Bose для побудови конференц-систем та об’єднаних комунікацій.

Сьогодні робочим є кожне місце: офіс, дім, автомобіль та магазин.

Тож у нас є рішення, що робить будь-яку зустріч краще, неважливо чи всі в одній кімнаті або на різних півкулях нашої планети.

Наша продукція без перешкод інтегрується з існуючими платформами, покращена продуктивність відео та аудіо в популярних мережевих сервісах, як Microsoft TeamsGoogle Hangouts MeetZOOM та інші. Рішення Bose Work допомагають командам ефективніше співпрацювати, виходять за межі «достатньо хорошого» аудіо та відео, тому взаємодія є природною і люди можуть чути більше, бачити більше, розуміти більше – і працювати краще.

Приєднуйтесь і робіть більше!

Представляємо одне з рішень Bose Work –
Bose Noise Cancelling Headphones 700 UC

Тепер весь світ – це ваша конференц-зала.

Навушники Bose Noise Canceling 700 UC дають можливість для кращої співпраці на робочому місці та за його межами: кабінет, відкритий офіс, домашній офіс та скрізь між ними.

Адаптивна мікрофонна система допомагає Вам перетворити будь-який простір на місце зустрічі, ізолюючи голос, щоб Ви звучали максимально чітко і без будь-яких сторонніх звуків.

Попрощайтеся з відключенням звуку та колег, які постійно запитують «… ти там?»

Одинадцять рівнів шумозаглушення дозволяють персоналізувати те, що ви чуєте від свого оточуючого середовища.

А комплектний модуль Bluetooth® Bose USB Link Bluetooth® забезпечує надійне бездротове з’єднання, тому ви можете швидко переходити на дзвінки та легко перемикатися між джерелами звуку.

З навушниками Bose Noise Canceling 700 UC ви можете залишатись зосередженим, мінімізувати відволікання, співпрацювати з упевненістю – і працювати краще, де б ви не були.

Переваги

Говоріть впевнено і чітко лунайте на конференц-дзвінках – адаптивна система з чотирма мікрофонами ізолює ваш голос від оточуючого шуму.

Персоналізуйте своє робоче середовище за допомогою 11 рівнів шумозаглушення, від віртуальної тиші до відкритого навколишнього середовища, щоб ви могли чути, що відбувається навколо вас.

Будьте надійно підключені та легко перемикайтесь між джерелами звуку, модуль Bluetooth® забезпечує спеціальне бездротове підключення до комп`ютера.

Покращить аудіо-досвід із сторонніми хмарними службами, такими як Microsoft TeamsGoogle MeetZoom тощо.

Мінімізуйте перебої з тривалістю роботи до 20 годин від батареї та інформацією про залишок енергії.

Зберігайте зосередженість протягом декількох годин із зручним, легким дизайном.

Миттєво співпрацюйте з режимом розмови, який дозволяє чітко чути людей та оточення, не знімаючи навушники.

Насолоджуйтесь кращим досвідом прослуховування за допомогою технології активного вирівнювання, яка забезпечує насичене, занурене аудіо.