Made in France: IVL Photon | Complex

Made in France: IVL Photon

Світлові установки з багатьма освітлювальними приборами оновлюють враження протягом всього шоу з декором, поглибленням і розширеними перспективами.

Тепер уявіть, якби це було б можливо без використання тонни обладнання.

Уявіть світильник, який створює найрізноманітніші атмосфери, а також здивує аудиторію, починаючи з … одного пристрою. Це IVL Photon!

Цей багатофункціональний світильник є результатом 5-річних науково-дослідних робіт, направлених на те, щоб надати невеликим компаніям можливість отримати максимальний світловий досвід.

Made in France

Завдяки інноваційному рухомому ядру в поєднанні з відомою системою 8 нахилів, IVL Photon має 3 основних виходи: імерсивний (дзеркало), декоративний (режим frost) і творчий удар (рухоме ядро).

Стандартний DMX контроллер надає безкінечні можливості для налаштування виходів кожного ефекту: 9 гобо (створюються з 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128 до 256 променів), димер та RGB для кожного з 8 нахилів та електронний затвор.

Жодного разу світильник не досягав такого рівня творчості при такому простому використанні. IVL Photon можна включити до будь-якого заходу чи події завдяки компактній конструкції, надзвичайній універсальності та низьким вимогам до логістики.

Обираючи IVL Photon, ми робимо ставку на якість та різноманітність, добавляючи екстраординарності. Це перевищує очікування без важких зусиль і покладаючись на накопичення менш універсальних світильників для декоративної та експериментальної частини освітлення.

На майданчиках малого та середнього розміру декілька IVL Photon забезпечать необхідну гнучкість: оптимізують вашу логістику та заощадять на конструкціях, транспорті, обслуговуванні, часі, споживанні електроенергії та багатьох інших додаткових витратах.

Обираючи IVL Photon, ви обираєте можливість розвивати свою впізнаваність.

Вихід на кожен момент та багато іншого

 • Глибокі перспективи для незабутніх захопливих моментів.
 • Акценти декору для перехідних моментів.
 • Творчий удар для найяскравіших моментів.

Кожен номер можна безкінечно налаштовувати завдяки безкінечному діапазону можливостей, які пропонує DMX контроллер: небачена раніше глибина зовнішнього виду та вражень, від класичного до сучасного та видатного.

Підходить для всіх заходів

 • Дизайн пристрою, який легко монтувати забезпечує універсальність в будь-якому шоу: музичне шоу, корпоративний захід, афтепаті, конференція, клуб, трансляція та багато іншого.
 • Легкий (16 кг, 35 фунтів), компактний (48 см), низьке споживання енергії (200Вт).
 • Регульована ручка для швидкої установки в будь-якому положенні.
 • Відмінна RGB колориметрія.

Стандартне програмування та щоденне використання

 • Інтуїтивно зрозуміле управління, доступне будь-якому оператору освітлення без навчання.
 • 60 DMX каналів, що пропонують контроль над 9 гобо, регулятор затемнення та RGB для кожного з 8 нахилів, масштабування для активації рухомого ядра та електронний затвор.
 • Модульна концепція, яка забезпечує низькі експлуатаційні витрати, швидкий ремонт та тривалий термін служби.
 • lVL Photon відноситься до класу 3R, представляє собою лазерне освітлення, безпечність якого порівнюється зі світлодіодом: його можна використовувати в зонах без нагляду відповідно до міжнародного стандарту (IEC 60825-3), без дозволу або спеціальної підготовки, а також без відхилень у США.

Економне, екологічне та ефективне рішення

 • Для дизайнерів освітлення, продюсерів та організаторів заходів. Дизайн на основі IVL буде економічно вигідним, екологічним та ефектним рішенням. Менше необхідних приладів, менше логістики, менше транспорту та менше споживання електроенергії.
 • Для компаній, що орендують, пакет із 6 шт. IVL Photon – це розумна інвестиція, яку можна застосовувати на багатьох заходах, пропонуючи клієнтам максимальне задоволення за розумну ціну.

Коли справа доходить до освітлювальних приладів призначених для «створення шоу», то ефективність IVL Photon не має собі рівних. На цих двох фото 3 IVL Photon покрили сцену висотою 12 метрів, створюючи при цьому широкий спектр атмосфери, розповідаючи історію вашого шоу чи заходу.