BYOM та системи відеоконференцій: Основи гібридної робочої моделі | Complex

BYOM та системи відеоконференцій: Основи гібридної робочої моделі

Оскільки працівники повертаються до офісів після пандемії COVID-19, з’являються нові очікування щодо того, які поведінка та звички стануть стандартними в епоху гібридної роботи. Однією з найбільших тенденцій, що з’являються, є практика «приведіть свою власну зустріч» (BYOM), яка дає співробітникам гнучкість у використанні своїх персональних пристроїв, підключаючись до систем відеоконференцій в офісі для безперебійної роботи під час нарад.

Ці зміни вимагають від ІТ-керівників впровадити різноманітні нові методи роботи та капітальні оновлення в динамічній бізнес-екосистемі. Але навіть у зв’язку з викликами та питаннями, які з’являться під час переходу, створення BYOM на гібридному робочому місці має важливе значення, і IT-команди повинні швидко рухатися, щоб налаштувати правильні рішення. Завдяки меншій плинності, покращеній співпраці та продуктивності, а також іншим позитивним KPI, як результат, BYOM – це розумна практика, яка відокремлює переможців від інших у новому бізнес-кліматі.

Основи BYOM

Системи відеоконференцій можуть забезпечувати спілкування в режимі реального часу, що призводить до більшої продуктивності.

Однак під час віддаленої роботи чи подорожі змішана робота не завжди доступна через відсутність обладнання чи мережевих обмежень, конфлікту часових поясів або технологічних обмежень. BYOM дозволяє персоналу проводити конференц-дзвінки за допомогою бажаного інструменту, як-от Microsoft Teams, Zoom або Google Meet. Співробітники також мають доступ до вже існуючого обладнання в конференц-залах для ефективнішої співпраці.

BYOM означає повне підключення. У середовищі BYOM персональний пристрій, який співробітник приносить до кімнати для нарад, підключається до існуючого обладнання, забезпечуючи роботу, орієнтовану на користувача. У гібридній моделі роботи співробітники можуть використовувати власні пристрої для виконання завдань з дому чи офісу, запрошувати колег на сесії, співпрацювати з ними в будь-якому місці та залишатися ефективними та продуктивними.

Для підтримки продуктивності важливо забезпечити співробітникам безпечне середовище BYOM. Допомога співробітникам у наданні їм потрібних інструментів, знань та ресурсів для безпеки, дозволяє захистити їхні пристрої та інформацію компанії.

Ще до пандемії дослідження показали, що 67% співробітників користуються власними пристроями на роботі. Кожен такий співробітник створює для своєї компанії 350 доларів додаткової вартості щорічно. Ці цифри, безсумнівно, зросли, оскільки пристрої стали більш портативними і супроводжують нас майже всюди в повсякденному житті. BYOM виводить це на новий рівень, оскільки заохочує більше працівників використовувати свої персональні пристрої на роботі.

Переваги стратегії BYOM

Однією з багатьох переваг стратегії BYOM є підвищення ефективності роботи, оскільки співробітникам легше користуватися пристроями, з якими вони знайомі. Це може підвищити ефективність відеоконференцій, оскільки співробітники будуть більш схильні співпрацювати в гібридних середовищах для нарад і кімнатах для зустрічі.

Такий соціальний зв’язок із колегами підвищує задоволеність і створює в робочому середовищі спільноту, яка працювала рік чи більше без особистої взаємодії. В епоху високого рівня плинності кадрів BYOM може допомогти зменшити розчарування та відстороненість, які можуть призвести до зміни роботи.

Зв’язок також покращується в середовищі BYOM, оскільки працівники, ймовірно, отримують сповіщення через персональні пристрої, які вони постійно тримають на собі. Це особливо корисно для виробничих об’єктів та інших ситуацій, коли працівники проводять значний час далеко від комп’ютерів, але все одно мають отримувати важливу інформацію.

Окрім покращення комунікації, співпраці та задоволеності роботою на індивідуальному та командному рівнях, підприємства також отримують переваги від моделей BYOM, розширюючи спектр своїх кадрів. За допомогою BYOM організації можуть залучати талантів звідусіль, і вони можуть легко налаштувати цих співробітників на спільні та ефективні робочі процеси. Це створює більш сильне та широке охоплення ринку та допомагає активізувати зусилля щодо утримання персоналу.

BYOM та його вплив на ІТ

Компанії, які вирішили перейти до моделі розподіленої команди, як і раніше хочуть мати ті самі можливості співпраці, які доступні в їхніх штаб-квартирах, створюючи величезні вимоги до персоналу ІТ та уніфікованих комунікацій. За даними Gartner, ця тенденція прискориться протягом найближчих двох-п’яти років. ІТ-директори, менеджери та керівники повинні бути готові включити та навчати персонал, необхідний для підтримки цих цифрових рішень.

ІТ-керівникам також слід пам’ятати, що перехід, як очікується, збільшить витрати на публічні хмарні технології більш ніж на 26% до кінця 2021 року, зазначає Gartner. Встановлення спільних комунікацій за допомогою хмарних рішень може підвищити продуктивність гібридних моделей роботи BYOM, тому встановлення правильних хмарних технологій сьогодні може допомогти моделі BYOM завтра. Інші вимоги щодо збільшення потужності BYOM включають розширення діапазону VPN та можливість більш широкого використання інструментів для зустрічей та спільної роботи UC, щоб надати співробітникам різноманітні варіанти.

Побудова сильної культури BYOM починається з ІТ-команд, які навчають персонал перевагам використання інструментів для спільної роботи. Потім ІТ-керівникам необхідно переконатися, що у них є інструменти та технології відеоконференцій, які дозволяють співробітникам безпечно та ефективно підключати свої персональні пристрої. Інструменти для конференцій, які дозволяють співробітникам регулювати гучність, розташування екрана та масштабування зі свого смартфона або підключати свій смартфон в режимі гучномовця, покращують загальний досвід роботи співробітника BYOM.

Надалі гібридні та робочі моделі BYOM стануть стандартними. ІТ-команди повинні знайти системи відеоконференцій, які зроблять роботу максимально легкою для всіх учасників, забезпечуючи при цьому інструменти керування, необхідні для забезпечення ефективності, оскільки попит продовжує зростати.